Hotel AGNES Bohdaneč


Hotel AGNES

Bohdaneč 167, Bohdaneč
ubytování v okrese Pardubice
Foto Hotel AGNES
Hotel AGNES - rezervovat ubytování nyní

Hotelu Agnes se nachází v malebném údolí v obci Bohdaneč necelou hodinu jízdy po dálnici D1 směrem od Prahy, nedaleko obce Zbraslavice, v krajině příjemné pro oko i pro pobyt, v přírodě, která potěší každého vnímavého návštěvníka. V blízkém okolí hotelu se nachází ovocné sady, rybníky, pastviny na nichž chováme stáda ovcí a skotu, kopečky, které zvlňují krajinu a nabízejí možnost překrásných výhledů nejen z místní rozhledny Bohdanka. K tomu staleté stromy, ticho a klid, který láká k objevným toulkám. Nabízíme mnoho možností prožítí volného času - více-účelové sportoviště, lanový park, cykloturistika, jízdy na koních, rybolov, prohlídky naší farmy a další.

Hotel Agnes je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů, za použití tradičních stavebních postupů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše a další se nachází uprostřed krásné přírody, v regionu, který je minimálně dotčen průmyslem a čistotu přírodního prostředí považuje za svoji velkou přednost.

Kapacita hotelu je celkem 14 pokojů, z toho 13 dvoulůžkových jeden tříjlůžkový. Vaše děti se v naší restauraci skvěle zabaví zejména v krásném dětském koutku, který je zařízen pro jejich posezení, kreslení, houpání a další hry.

Pokoje v hotelu

K dispozici je 14 pokojů, z toho 13 dvoulůžkových a 1 trojlůžkový. Všechny naše pokoje jsou zcela moderně a komfortně zařízeny. Na každém pokoji je Wi-Fi připojení zdarma. 2 rodinné pokoje mají koupelnu s vanou, na ostatních jsou sprchové kouty. Samozřejmostí je WC na každém pokoji. Na patře je pro hosty k dispozici kuchyňka. Jeden dvoulůžkový pokoj je vč. koupelny bezbariérový.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel AGNES stravování

Přijměte pozvání do naší bezbariérové restaurace s kapacitou 100 míst a venkovní terasou, situovanou do příjemného prostředí srubové stavby, a která si vás získá kvalitou poctivé domácí kuchyně a originálním menu. Připravujeme hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních chovů. Pečeme vlastní domácí chléb a udíme slaninu. Nabízíme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher.

Řekne se Bohdaneč, Střední Čechy, ale kde Hotel AGNES hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Agnes Bohdaneč 167 Bohdaneč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

z Prahy po D1 EXIT 56 Soutice - Zruč n. S. - Zbraslavice - Bohdaneč (do 1 h. jízdy) |z Brna po D1 EXIT 81 Koberovice - Ledeč nad Sázavou - Bohdaneč (do 1, 5 h. jiízdy)


Fotogalerie ubytování Hotel AGNES

Hotel AGNES recenze na ubytování Bohdaneč

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel AGNES kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel AGNES na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel AGNES můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel AGNES z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2868 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel AGNES a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel AGNES je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel AGNES je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 122 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.