Hotel Berger Kamenice nad Lipou


Hotel Berger

Palackého 73, Kamenice nad Lipou
ubytování v okrese Pelhřimov
Foto Hotel Berger

Rodinný hotel se nachází v docházkové vzdálenosti 50 metrů od náměstí a zámku v Kamenici nad Lipou. Nový, v roce 2011 dokončený hotel je moderně zrekonstruován a nabízí maximální komfort dle současných trendů a požadavků. Nabízíme 10 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj 2+2 (apartmán). Světovou i českou kuchyni i pro náročné zákazníky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokoje v hotelu

Nabízíme 8 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj 2+2 (apartmán). Všechny pokoje jsou neobvykle prostorné a mají minimální rozlohu 30m2. Podlahové vytápění a koberce ve všech prostorách zajišťují příjemnou pohodu. Každý pokoj má vstupní předsíň a koupelnu. Dveře k pokojům jsou obsluhovány zámky na čipové karty. Bezpečí hostů je střeženo protipožárním zabezpečovacím systémem. Všechny pokoje jsou nekuřácké a pro kuřáky je k dispozici oddělená kuřácká zóna.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Berger stravování

Hotelová restaurace nabízí světovou i českou kuchyni i pro náročné zákazníky.

Řekne se Kamenice nad Lipou, Jižní Čechy, ale kde Hotel Berger hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Berger Palackého 73 Kamenice nad Lipou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Berger Kamenice nad Lipou Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Berger poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Berger nabízí: restaurace, pizzerie.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, rybolov.


Ceník ubytování Hotel Berger

Hotel Berger zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Pelhřimov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Berger

Hotel Berger recenze na ubytování Kamenice nad Lipou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Berger kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Berger na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Berger můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Berger z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Berger

Adresa a kontakt na Hotel Berger
Palackého 73
39470 Kamenice nad Lipou


ev.č.2639 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Berger a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Berger je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Berger je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 140 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.