Hotel Na Kocandě Želiv


Hotel Na Kocandě

Foto Hotel Na Kocandě
Hotel Na Kocandě - rezervovat ubytování nyní

V malebné krajině západní části Českomoravské Vysočiny se nachází Hotel Na Kocandě.

Náš hotel nabízí hostům k ubytování nově zrekonstruované a komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale také levnějšíi pokoje se společným sociálním zařízením.

Parkování pro hotelové hosty ve dvoře či na zahradě za branou - kapacita cca 40 aut.

Domácí zvíře je povoleno na základě předběžné dohody (pouze však do nižší kategorie ubytování) bez poplatku.

Pokoje v hotelu

Hlavní budova 1. patro – Dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje se společnou sociálkou na patře.

Hlavní budova 2. patro – Nově zrekonstruované a vybavené dvou- a čtyřlůžkové pokoje s vlastní sociálkou (sprchový kout, umyvadlo a záchod), 1× apartmá (2×2 lůžka se společnou sociálkou – vana, umyvadlo a záchod).

Villa Nirvanas (vedlejší budova s pavlačí) - Třílůžkové a čtyřlůžkový pokoj (vždy 2 pokoje se společnou chodbičkou a sociálkou - sprcha a záchod).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Na Kocandě stravování

Restaurace s příjemným posezením, salónek s velkoplošnou TV obrazovkou (nejen) u sportovních přenosů a na venkovní zahrádce s občerstvením všeho druhu, studenou a minutkovou kuchyní.

Popis okolí hotelu, Želiv

V 300 m vzdálené vodní nádrži Trnávka se v létě nabízí ideální podmínky ke koupání, rybolovu a vodním sportům. Okolní rozlehlé lesy jsou rájem pro sběrače hub a jejich cesty jsou příznivé pro provozování nenáročné pěší turistiky, cykloturistiky a jiné.

Řekne se Želiv, ale kde Hotel Na Kocandě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Na Kocandě Želiv 4 Želiv. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Neoromantický hotel v malebném prostředí na okraji starobylé obce Želiv - 10 km od Humpolce.

Služby při ubytování

Hotel Na Kocandě Želiv Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, přednáškový sál, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 80 Kč, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, automat na šipky, procvičit horolezectví 2000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Na Kocandě poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Na Kocandě nabízí: restaurace, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 300 m od hotelu, houbaření, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel Na Kocandě

Hotel Na Kocandě recenze na ubytování Želiv

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Na Kocandě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Na Kocandě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Na Kocandě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Na Kocandě z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2412 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Vysočina

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Na Kocandě a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Na Kocandě je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Na Kocandě je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Prajer
  Foto hotelu Tříhvězdičkový Hotel Prajer najdete ve známém jihočeském městě Vodňany. Nabízíme vám pohodlné ubytování v malebném Jihočeském městečku…
  hotely Strakonice
 • VV hotel
  Foto hotelu VV HOTEL garni Vám nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Každý…
  hotely Brno
 • Hotel Plešivec
  Foto hotelu Přímo na vrcholu čedičového kopce Plešivec, který měří 1208 m, trůní horský hotel, ve kterém jsou pro…
  hotely Karlovy Vary

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 79 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.