Resort Svatá Kateřina Počátky


Resort Svatá Kateřina

Počátky 327, Počátky
ubytování v okrese Pelhřimov
Foto Resort Svatá Kateřina
Resort Svatá Kateřina  - rezervovat ubytování nyní

Resort Svatá Kateřine je spojení tří hotelů, hHotelu Svatá Kateřina, hotelu Garnison a hotelu Gymnasion, které jsou umístěny v malebné přirodě a nabízejí skvělou kombinaci relaxačních procesů a sportovního vyžití. Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji a širokou nabídkou Wellness a Spa.

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, Hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion.

V hotelu Gymnasion se nachází dietologická laboratoř s přístrojem Inbody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 5 tělocvičen, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA, masážní kabiny Sparta, Athény, Mikény a Trója.

Wellness & Spa ve Svaté Kateřině nabízí finskou nebo aromaterapeutickou saunu, solnou nebo aromaterapeutickou parní lázeň, orientální bahenní terapii Rasulbath, lázně a procedury v pěti hydromasážních vanách se speciálními vodními a vzduchovými masážními funkcemi, aromaterapeutické koupele ve vaně z jednoho kusu lávového kamene, širokou škálu masáží a zábalů v devíti masážních kabinách a klidný a ničím nerušený odpočinek v jedné ze třech intimních a komfortních relaxačních místnostech.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem. V souladu s filosofií hotelu není na pokoji umístěna televize ani jiný reprodukční přístroj. Je ale možné se připojit na internet prostřednictvím kabelu, který Vám zapůjčí na recepci hotelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Resort Svatá Kateřina stravování

V blízkosti hotelů se nachází restaurace VODA, Cafe Oragerie, kavárna Pavillion a navštívit můžete také bar BarViva.

Řekne se Počátky, ale kde Resort Svatá Kateřina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Resort Svatá Kateřina Svatá Kateřina 327 Počátky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina recenze na ubytování Počátky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Resort Svatá Kateřina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Resort Svatá Kateřina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Resort Svatá Kateřina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Resort Svatá Kateřina z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1350 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Resort Svatá Kateřina a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Resort Svatá Kateřina je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Resort Svatá Kateřina je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 161 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.