Zámek Libkova Voda


Zámek Libkova Voda

Libkova Voda 57, Libkova Voda
ubytování v okrese Pelhřimov
Foto Zámek Libkova Voda
Zámek Libkova Voda se nachází v okresu Pelhřimov na Vysočině a nabízí ubytování v apartmánech 4* standardu. Zámek Libkova Voda se nachází v okresu Pelhřimov na Vysočině a nabízí ubytování v apartmánech 4* standardu. Jedná se o jednopatrový zámeček s apartmány, ke kterému patří malebné nádvoří s památkově chráněným špýcharem a rozlehlá zahrada. Vybrat si můžete ze čtyř apartmánů, které se nacházejí v hlavní budově celého objektu, 2× 4 a 4, 2× 6 a 2. Každý apartmán má samostatnou moderně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, útulně zařízené ložnice a vlastní sociální zařízení s kompletně vybavenou koupelnou a WC. Pobyt zde představuje velmi ojedinělý zážitek.

Pokoje v hotelu

Apartmány jsou vybaveny moderní vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, LCD TV a SAT, internetem, útulně zařízenou ložnicí a vlastní sociální zařízení s kompletně vybavenou koupelnou a WC. Zámek Libkova Voda nabízí ubytování celkem ve čtyřech apartmánech a to v rozložení 2× 4 a 4 a 2× 6 a 2.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 10 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12 hod.

Zámek Libkova Voda stravování

Apartmány jsou vybaveny samostatnou kuchyní

Popis okolí hotelu, Libkova Voda a Vysočina

Libkova Voda je českou obcí ležící v kraji Vysočina, okres Pelhřimov. V Libkově Vodě žije 208 obyvatel. 5 km od Libkovy Vody se nachází město Pelhřimov, které je památkovou rezervací. – více Historický střed města s renesančními, barokními a secesními měšťanskými domy, zámkem pánů z Říčan, hradby s Rynáreckou, Jihlavskou a Solní bránou, které mají pohádkový nádech. V okolí Pelhřimova můžete navštívit jeden z nejvyšších vrcholů Českomoravské vrchoviny – Křemešník. Za výlet jistě také stojí historické jádro města Jihlava, město Jindřichův Hradec či město Telč, které je zapsáno na seznamu UNESCO.

Řekne se Libkova Voda, Vysočina, ale kde Zámek Libkova Voda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámek Libkova Voda Libkova Voda 57 Libkova Voda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

možnost parkování u objektu

Fotogalerie ubytování Zámek Libkova Voda

Zámek Libkova Voda recenze na ubytování Libkova Voda

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zámek Libkova Voda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zámek Libkova Voda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zámek Libkova Voda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zámek Libkova Voda z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Zámek Libkova Voda

Adresa a kontakt na Zámek Libkova Voda
Libkova Voda 57
39462 Libkova Voda


ev.č.2784 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Vysočina

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zámek Libkova Voda a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zámek Libkova Voda je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zámek Libkova Voda je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Kormorán
  Foto hotelu Hotel - penzion Kormorán leží v obci Zlenice na břehu řeky Sázavy. Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových…
  hotely Benešov ubytování od 500 Kč
 • Hotel Latrán
  Foto hotelu Hotel Latrán Vám nabízí nevšední ubytování v klidné části města a přitom v blízkosti českokrumlovského zámku. Objekt je…
  hotely Český Krumlov ubytování od 1900 Kč
 • Sporthotel Stoh
  Foto hotelu Ski Hotel Stoh je situován ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Je ideálním místem nejen…
  hotely Trutnov ubytování od 703 Kč v lokalitě Krkonoše

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 164 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.