Hotel Zvíkov Zvíkovské Podhradí


Hotel Zvíkov

Zvíkovské Podhradí 43, Zvíkovské Podhradí
ubytování v okrese Písek
Foto Hotel Zvíkov
Hotel Zvíkov - rezervovat ubytování nyní

Hotel Zvíkov je situován do romantické jihočeské krajiny v jejíž blízkosti je velice známý hrad Zvíkov, který nepotěší jen milovníky historie, ale i milovníky přírody.

Hotel Zvíkov je největším ubytovacím a stravovacím zařízením na břehu Orlického jezera, na které je z francouzských oken hotelu (1/2 hotelu) nádherný výhled, který potěší každého návštěvníka. Našim hostům nabízíme ubytování ve 23 dvoulůžkových a 4 jednolůžkových komfortně vybavených pokojích, v jejichž vybavení nechybí vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Celý hotel je pokryt wifi připojením, které je hostům nabízeno zcela zdarma.

Hotel Zvíkov také nabízí mnoho volnočasových aktivit pro celou rodinu - krytý bazén, billiard, šipky, ping-pong, sportovní areál s tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm.

Dále je zde k dispozici vířivka a finská sauna, která jistě potěší milovníky tepla.

Pokoje v hotelu

V hotelu je celem 23 dvoulůžkových pokojů a 3 jednolůžkové pokoje. Tyto pokoje jsou vybaveny TV, telefonem a sociálním zařízením.

Tři pokoje v prvním patře jsou vybaveny balkónem, ze kterého je nádherný pohled na Orlickou přehradu, v dalších pokojích jsou francouzská okna.

Bungalovy se nacházejí 300 metrů od hotelu. Okolí tvoří travnatá plocha a stromy. Jsou vyhledávané především rodinami s dětmi. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení, varnou konvici a ledničku.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Zvíkov stravování

Hotel je dlouholetým aktivním členem Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Je spolupořadatelem pravidelných kuchařských seminářů a soutěží.

Hotel Zvíkov se také může pochlubit oceněním CzechSpecials.

Popis okolí hotelu, Zvíkovské Podhradí a Jižní Čechy

Hotel Zvíkov se nachází na břehu Orlického jezera, na soutoku řek Vltavy a Otavy, v blízkosti hradu Zvíkov a zámku Orlík.

Řekne se Zvíkovské Podhradí, Jižní Čechy, ale kde Hotel Zvíkov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Zvíkov Zvíkovské Podhradí 43 Zvíkovské Podhradí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusová zastávka je umístěna cca 300 m od hotelu, vlaková zastávka cca 5 km (Vlastec).

Automobil - parkoviště přímo u hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Zvíkov

Hotel Zvíkov recenze na ubytování Zvíkovské Podhradí

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Zvíkov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Zvíkov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Zvíkov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Zvíkov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2375 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Orlík

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Zvíkov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Zvíkov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Zvíkov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • A-Sport Hotel
  Foto hotelu Hotel se nachází asi 4 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních výstav a veletrhů, dějiště…
  hotely Brno ubytování od 1181 Kč
 • Hotel Toscca
  Foto hotelu Příjemné, útulné prostředí nového Hotelu Toscca je ubytovacím a konferenčním komplexem určeným jak pro soukromou klientelu,…
  hotely Praha východ ubytování od 950 Kč
 • Hotel Galatea
  Foto hotelu Hotel Galatea obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav.…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 2700 Kč