Best Western Hotel Trend Plzeň


Best Western Hotel Trend

Kovářská 2844/13a, Plzeň
ubytování v Plzni
Foto Best Western Hotel Trend
Best Western Hotel Trend - rezervovat ubytování nyní

BEST WESTERN hotel TREND je moderní Garni hotel, který se nachází v příjemné a klidné části města Plzně cca. 5 minut chůze od centra (nám. Republiky).

Hotel Trend nabízí celkem 36 pokojů, kapacita hotelu je 70 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou (se sprcho nebo vanou), TV, internet připojení, telefon, minibar, trezor, prac. stůl, předsíň. Hotel je vybaven bezbariérovým přístupem. V nabídce pokojů jsou pokeje typu, jednolůžkový, dvoulůžkový s manželskou postelí, dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky, trojlůžkový pokoj, apartmán pro dvě i pro 4 osoby, svatební apartmán a pokoj s masážní vanou. recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Best Western Hotel Trend stravování

garni hotel - snídaně formou bufetu

lobby bar - káva, čaj, chlazené alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky (oříšky, chipsy, mandle, croassanty)

Popis okolí hotelu, Plzeň a Plzeňsko

V blízkosti hotelu se nachází nákupní centrum Plaza, multikino, Avalon Business Center, historické centrum města Plzně, divadla, galerie, muzea a pod.

Pilsner Urquell pivovar, Techmánie, Zoo, Dinopark... všechny tyto atrakce jsou dostupné procházkou cca. 20 min. a nebo autem cca 5 min.

Řekne se Plzeň, Plzeňsko, ale kde Best Western Hotel Trend hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Best Western Hotel TREND Kovářská 13a Plzeň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové hl. nádraží - 250 m od hotelu.

Hl. vlakové nádraží - 1 km od hotelu

Vlakové nádraží Jižní předměstí - 500 m od hotelu

Doplňující informace

Letiště Václava Havla v Praze - 90 km od hotelu

Služby při ubytování

Best Western Hotel Trend Plzeň Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Best Western Hotel Trend nabízí: bar, kavárna, lobby bar.


Fotogalerie ubytování Best Western Hotel Trend

Best Western Hotel Trend recenze na ubytování Plzeň

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Best Western Hotel Trend kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Best Western Hotel Trend na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Best Western Hotel Trend můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Best Western Hotel Trend z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1328 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Best Western Hotel Trend a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Best Western Hotel Trend je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Best Western Hotel Trend je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Nový Dům
  Foto hotelu Hotel Nový Dům je největším a zároveň nejnovějším hotelem v celém lázeňském komplexu. Nabízí ubytování ve zrekonstruovaných dvoulůžkových…
  hotely Liberec ubytování od 1005 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Harmonie
  Foto hotelu Společensko-sportovní centrum hotelu Harmonie je umístěno v klidné lokalitě v blízkosti Brna Odtud je to jen 15…
  hotely Brno venkov ubytování od 850 Kč
 • Zámecký Hotel
  Foto hotelu Zámecký hotel se nalézá v malebném údolí řeky Dyje, která protéká Vranovem nad Dyjí, v těsné blízkosti státního…
  hotely Znojmo ubytování od 565 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 111 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.