Hotel Zlatá Hvězda Vimperk


Hotel Zlatá Hvězda Vimperk

1. máje 103, Vimperk
ubytování v okrese Prachatice
Foto Hotel Zlatá Hvězda Vimperk
Hotel Zlatá Hvězda Vimperk - rezervovat ubytování nyní

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v centru Vimperka, vedle městského parku a 400 metrů od historického náměstí. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště zdarma.

Všechny pokoje a apartmány v této pečlivě zrekonstruované historické budově mají vlastní koupelnu a je v nich satelitní TV.

V restauraci se podává chutná česká i mezinárodní kuchyně a vybraná místní vína. Pro soukromé i firemní akce jsou k dispozici různé místnosti.

Zámek Vimperk najdete 1 km od hotelu Zlatá Hvězda a do Národního parku Šumava to budete mít 10 km.

Hotel Zlatá hvězda patří mezi nemovité kulturní památky ČR. Nachází se v centru města Vimperk, které je nazýváno srdcem a branou Šumavy. V hotelu je kvalitní restaurace, salonky, vinárna s tanečním parketem a společenský sál s pravidelným kulturním programem. Pořádáme koncerty, taneční zábavy, diskotéky, výstavy, ale i soukromé a firemní oslavy, rauty, bankety, školení, prezentace a svatby. V hotelu Zlatá Hvězda jsou jak standardní pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, posezením a WI-FI i pevným připojením k internetu zdarma, tak i apartmány s vlastní plně vybavenou kuchyňkou. Na každém patře je pro hotelové hosty k dispozici klubovna s dětským koutkem. Dovolená zde strávená je vhodná pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou blízko přírody, a zároveň rádi využijí městských služeb.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Vimperk, Šumava a Český les, ale kde Hotel Zlatá Hvězda Vimperk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Zlatá hvězda 1. máje 103 Vimperk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Zlatá hvězda se nachází přímo pod vimperkým zámkem a nad městským parkem. Lyžařské centra jsou vzdálena:
Zadov 15 km
Horní Vltavice 16 km
Mauth 25 km
běžecký okruh je přímo ve městě Vimperk, a to pouhých 500 m od hotelu. Cyklistické a turistická trasy taktéž prochází Vimperkem.

Služby při ubytování

Hotel Zlatá Hvězda Vimperk Vimperk Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 10000 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Zlatá Hvězda Vimperk poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Zlatá Hvězda Vimperk nabízí: restaurace, bar, vinárna, lobby bar, pivnice, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub, diskotéka, dětské hřiště, kino, houbaření, jízda na koni, solárium, kasíno, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Zlatá Hvězda Vimperk

Hotel Zlatá Hvězda Vimperk recenze na ubytování Vimperk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Zlatá Hvězda Vimperk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Zlatá Hvězda Vimperk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Zlatá Hvězda Vimperk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Zlatá Hvězda Vimperk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2289 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Zlatá Hvězda Vimperk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Zlatá Hvězda Vimperk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Zlatá Hvězda Vimperk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Balbín Hotel
  Foto hotelu Hotel BALBÍN se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea. Nadstandardně…
  hotely Praha ubytování od 1500 Kč
 • Hotel Golf Garni
  Foto hotelu Hotel Golf Garni je nově otevřený hotel kousek od centra města Mikulov, které je jedním z nejkrásnějších…
  hotely Břeclav ubytování od 1600 Kč
 • Hotel Pod Jasany
  Foto hotelu Hotel pod Jasany je romantický rodinný hotel v 3* a 4* kategorii, nacházející se v horském středisku Špindlerův Mlýn…
  hotely Trutnov ubytování od 118 € v lokalitě Krkonoše