Wellness chata Kaštánek Kvilda


Wellness chata Kaštánek Kvilda

Foto Wellness chata Kaštánek Kvilda
Wellness chata Kaštánek Kvilda - rezervovat ubytování nyní

Nová nadstandardně vybavená a celoročně provozovaná horská chata na Kvildě v centrální části Šumavy ve výšce 1040 m. n. m. Základní kapacita chaty je 8 lůžek (včetně přistýlek 16 lůžek), chata je vybavena wellness místností s vířivkou a saunou, místností na lyže a kola, společeneskou místností s plně vybavenou kuchyňskou linkou, internetem, pračkou, sušičkou, balkonem, terasou se zahradním grilem a vlastním parkovištěm. Chata je vybavena útulným a příjemným interiérem. Pronajmout je možno celou chatu, případně po domluvě s majitelem i samostatně jednotlivé apartmány.

Chata je situována 20 metrů od Teplé Vltavy při výjezdu z Kvildy na Borovou Ladu. Ubytovací kapacita je soustředěna do 2 apartmánů v podkroví, první apartmán má včetně přistýlek kapacitu 6 lůžek, druhý apartmán má kapacitu 7 lůžek. Dvě lůžka jsou v pokoji s terasou mezi apartmány, jedno lůžko je ve společenské místnosti vedle kachlových kamen. Každý apartmán obsahuje vstupní halu, dva pokoje a koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadly. Na každém pokoji je manželská postel a dále možnost 1-2 přistýlek. V apartmánech je WiFi signál.

Wellness místnost obsahuje saunu pro 6 osob, vířivku s perličkovou lázní a hydromasáží pro 5 osob, stolek s posezením, sprchu, WC, TV a ledničku s nápoji.

Společenská místnost obsahuje posezení pro ubytované, TV, kachlová kamna s pohovkou, kuchyňskou linku s 2 ledničkami a s kuchyňským a jídelním vybavením pro každý apartmán. Kuchyňská linka zahrnuje troubu, varnou desku, mikrovlnou troubu, myčku, digestoř, kávovar, varné a čajové konvice.

U chaty je parkoviště pro 5 aut, venkovní stojany na kola i místnost na úschovu kol a lyží. V chatě je pračka i sušička, k dispozici je stolní fotbal. Pro děti je v chatě 2× dětská postýlka a dětská jídelní sedačka.

Kolem chaty je neoplocená zahrada s terasou a zahradním grilem. Ceý objekt je nekuřácký, kuřácký koutek s popelníkem je na terase a také u hlavního vchodu.

Pokoje v hotelu

Každý ze 4 pokojů v apartmánech je vybaven manželskou dvoulůžkovou postelí a možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny útulným dřevěným stylovým nábytkem s dostatkem úložného prostoru, konferenčním stolkem a židlemi. Na pokojích je LCD TV se satelitním vysíláním. Topení na pokojích je podlahové, podlaha je dřevěná. Do vybavení pokojů patří i ručník a osuška do sauny. Samozřejmostí je mýdlo a toaletní papír. Každému ze dvou apartmánů je ve společenské místnosti přidělena lednička, příborník a sada nádobí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Wellness chata Kaštánek Kvilda stravování

Stravování v chatě je vlastní s využitím plně vybavené kuchyňské linky, další možností je polopenze nebo snídaně v sousední restauraci Černý Vlk, případně je možno navštívit další restaurace na Kvildě.

Popis okolí hotelu, Kvilda a Šumava a Český les

Kvilda se nachází na území NP Šumava s množstvím lesů, rašeliništ a horských luk. Chata je položena na pravém břehu Teplé Vltavy při výjezdu na Borovou Ladu.

Z chaty je hezký výhled do vltavského údolí i na část Kvilda-Vilémov se stylovou horskou zástavbou. Z Kvildy vychází celá řada cyklotras, turistických tras a běžkařských stop. Na Kvildě se nachází turistické informační centrum NP Šumava.

Řekne se Kvilda, Šumava a Český les, ale kde Wellness chata Kaštánek Kvilda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness chata Kaštánek Kvilda Kvilda 147 Kvilda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Kvilda má přímé autobusové spojení s Prahou a přes Vimperk i s Plzní a Českými Budějovicemi. Turisté z většiny České republiky jezdí vlastním autem na Kvildu přes Vimperk, ze západních Čech přes Sušici, z Německa přes Strážný a Horní Vltavici.

Doplňující informace

Celý interiér objektu je nekuřácký, kuřácký koutek s popelníkem je na terase u páteho pokoje mezi apartmány a také u hlavního vchodu. Domácí zvířata mají do chaty povolen vstup po dohodě s majitelem za poplatek, vždy však mají zakázán přístup do wellness místnosti, velké rasy psů nemohou ani na pokoje. V kuchyňské lince jsou základní druhy koření, cukr i sůl. Prací prášky, tablety do myčky, dřevěné brikety na grilování i úklidové prostředky jsou součástí vybavení chaty.


Fotogalerie ubytování Wellness chata Kaštánek Kvilda

Wellness chata Kaštánek Kvilda recenze na ubytování Kvilda

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Wellness chata Kaštánek Kvilda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness chata Kaštánek Kvilda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Wellness chata Kaštánek Kvilda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness chata Kaštánek Kvilda z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2981 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Wellness chata Kaštánek Kvilda a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Wellness chata Kaštánek Kvilda je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Wellness chata Kaštánek Kvilda je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 124 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.