Hotel na Zámečku Kaliště


Hotel na Zámečku

Foto Hotel na Zámečku
Hotel na Zámečku - rezervovat ubytování nyní

Nově vybudovaný lovecký Hotel na Zámečku se nachází v turisticky lákavé lokalitě Posázaví a přesto v blízkosti Prahy. Restaurace a hotel Posázaví Na zámečku nabízí hostům příjemné ubytování na klidném místě.

Hotýlek na Zámečku se nachází v malebné oblasti, kde se narodil malíř Josef Lada. Je postavený ve stylu loveckého zámku, saunu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Hotel nabízí komfortní ubytování, vinárnu, grilovací věž, restauraci a šlechtický salonek -Hotel je vybudován z divokého kamene, stylizovaný historickým zámeckým nábytkem a dekorován loveckými trofejemi -Pro hosty je k dispozici venkovní bazén, půjčovna koloběžek, paintball, vodní sporty (řeka Sázava) a jiné aktivity

Vlakové nádraží Hvězdonice je 700 metrů daleko a bezplatné parkování je možné na místě.

Pokoje v hotelu

Moderně zařízené dvoulůžkové, třílužkové nebo čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a TV nebo společnou koupelnou.

Za přistýlky pro maximálně 2 starší děti nebo dospělé se platí 11 EUR na osobu a noc.

Maximální počet přistýlek na pokoji je 2.

Přistýlky jsou na vyžádání a musejí být potvrzeny hotelem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel na Zámečku stravování

K vynikajícím ubytovacím službám našeho penzionu Na zámečku samozřejmě patří i chutná a kvalitní kuchyně. Zakládáme si na přípravě jídel z čerstvých surovin. Naše domácí kuchyně se přizpůsobí Vašim chutím i dietetickým potřebám.
Na výběr máte z klasických teplých i studených pokrmů. V našem jídelníčku naleznete také speciality šéfkuchaře. Ochutnejte vynikající vína z naší vinotéky - rádi Vám doporučíme vhodný druh vína k vybranému pokrmu.
Pokud si místo vína raději vychutnáte pivo, využijte naší nabídky piv z malých i velkých pivovarů. V letních měsících pro hosty připravujeme venkovní posezení s grilováním!

Popis okolí hotelu, Kaliště a Střední Čechy

Lesy, pole, louky, řeka, rybníky, velké množství cyklostezek, pěších tůr a vyžití jak pro malé tak velké.

Hotýlek Na Zámečku stojí 50 metrů od řeky Sázavy. Můžete si pronajmout kánoe, šlapadla, jízdní kola a skútry. K dispozici je dětské hřiště. Lze si také pronajmout Hummer a na požádání lze zajistit výuku jízdy s nakladačem, let horkovzdušným balonem a projížďku v kočáře taženém koňmi.

Hotýlek leží 22 minut jízdy od hradů Šternberk a Štiřín a 20 km od zámku Konopiště. Golf a bowling si můžete zahrát ve Vojkově, 15 km daleko. Lyžařský areál Šibeniční Vrch je vzdálený 10 km a tenisové kurty najdete v Říčanech (17 km). Aquapalace Praha je vzdálen 10 minut jízdy.

Řekne se Kaliště, Střední Čechy, ale kde Hotel na Zámečku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámeček Kaliště Poddubí 55 Kaliště. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

3km od penzionu se nachází autobusové nádraží 1km vlaková stanice Hvězdonice

Doplňující informace

Restauraci a hotel Na zámečku můžete využít i jako zázemí pro konání svatebních hostin a večírků, firemních akcí a konferencí všeho druhu.

Nabídka prostor restaurace a salonku je rozšířena o možnosti zapůjčení špičkové projektové techniky. Na Vaši firemní akci zajistíme cateringové služby.


Fotogalerie ubytování Hotel na Zámečku

Hotel na Zámečku recenze na ubytování Kaliště

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel na Zámečku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel na Zámečku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel na Zámečku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel na Zámečku z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3038 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel na Zámečku a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel na Zámečku je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel na Zámečku je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 97 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.