Hotel Sedmikráska Tehovec


Hotel Sedmikráska

Foto Hotel Sedmikráska
Hotel Sedmikráska - rezervovat ubytování nyní

Hotel Sedmikráska se nachází v klidném a příjemném prostředí vesnice Tehovec-Vojkov, 4 km od města Říčany (nedaleko Prahy). Nabízíme pro Vás ubytování ve 4 pokojích. Všechny pokoje splňují běžné standardy *** hotelu. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, TV. Wifi připojení k internetu po celém hotelu zdarma! V naší restauraci podáváme snídaně. Navečeřet se můžete v místní nové Tehovecké restauraci. Parkovat lze před hotelem na našem parkovišti. Ideální ubytování pro pracující, rodiny s dětmi i sportovce např. cyklisty, běžkaře a všechny turisty, neboť Ladův kraj je opravdu nádherné a klidné místo nedaleko Prahy.

V blízkosti hotelu cca 500 m se nachází moderní bowlingová herna.

Pokoje v hotelu

Pokoje splňují běžné standardy *** hotelu. Podívat se můžete ve fotogalerii.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:15:00 hod.

Hotel Sedmikráska stravování

Na hotelu se podávají snídaně od 7.00 -10.00.

Popis okolí hotelu, Tehovec a Střední Čechy

Krásné klidné místo s nadmořskou výškou 464m, takže si budete připadat jako na horách (cca 2000m možnost lyžování) a přitom jsme nedaleko Říčan a 20km od Prahy. Za hotelem je les, kde vede turistická stezka do Ladova kraje.

Řekne se Tehovec, Střední Čechy, ale kde Hotel Sedmikráska hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Sedmikráska K Mýtu 47,Říčany Tehovec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Poblíž hotelu cca. 300m je autobusová zastávka s frekvencí do půl hodiny.

Doplňující informace

Ubytování se hodí jak pro turisty tak i pro obchodní cestující.

Služby při ubytování

Hotel Sedmikráska Tehovec Vám nabízí při pobytu následující služby: zdravotní středisko 2000 m od hotelu, obchodní centrum 3000 m od hotelu, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u hotelu, internet, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 4000 m od hotelu, zahrát bowling 500 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 3000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 8000 m od hotelu, tenisovou halu máme 4000 m od hotelu, zacvičit si aerobik 1000 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 500 m od hotelu, si jít zastřílet na střelnici 10000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Sedmikráska poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Sedmikráska nabízí: restaurace, bar, pizzerie 500 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 3000 m od hotelu, dětské hřiště 2000 m od hotelu, divadlo 20000 m od hotelu, houbaření, jízda na koni, masáže 300 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Sedmikráska

Hotel Sedmikráska recenze na ubytování Tehovec

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Sedmikráska kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Sedmikráska na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Sedmikráska můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Sedmikráska z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2135 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Sedmikráska a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Sedmikráska je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Sedmikráska je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Šipka
  Foto hotelu Srdečně Vás zveme do našeho tříhvězdičkového Hotelu Šipka, který se nachází v moravském městečku Štramberk v podhůří Beskyd,…
  hotely Nový Jičín ubytování od 800 Kč
 • Hotel Plaza
  Foto hotelu Hotel Plaza Mladá Boleslav je moderní čtyřhvězdičkový hotel nacházející se v klidné části města v těsné blízkosti…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 2380 Kč
 • Hotel Vitality
  Foto hotelu Čtyřhvězdičkový hotel Vitality se nachází ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd v těsné blízkosti turistických tras a CHKO Beskydy.…
  hotely Frýdek-Místek ubytování od 2700 Kč v lokalitě Beskydy

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 237 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.