Hotel Toscca Čelákovice


Hotel Toscca

V Prokopě 1551, Čelákovice
ubytování v okrese Praha východ
Foto Hotel Toscca
Hotel Toscca - rezervovat ubytování nyní

Příjemné, útulné prostředí nového Hotelu Toscca je ubytovacím a konferenčním komplexem určeným jak pro soukromou klientelu, tak i pro pořádání firemních akcí.

Hotel Toscca stojí na klidném předměstí Čelákovic, 3 minuty jízdy od centra města

Všechny pokoje hotelu Toscca mají     příjemný interiér. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, posezením, samostatnou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a vlastním WC.

Kromě ubytování nabízíme také konferenční sál pro 60 osob s  vybavením.

Pro hosty je tu bezplatné parkoviště. K dispozici je také dětské hřiště,

V  těsné blízkosti parkoviště hotelu je autobusová a vlaková zastávka PID. Cesta vlakem do centra Prahy trvá  44 min.

Hotel leží na trase Polabské cyklostezky, která spojuje Lázně Toušeň, Brandýs nad Labem a Kostelec nad Labem. Kola je možné uschovat přímo v  hotelu.

5 km je vzdálenost ke golfovému hřišti GC Mstětice, kde je pro naše hotelové hosty dojednána 15% sleva s možností zapůjčení golfových holí.

Z  hotelu jsou pouhé 2 km do slatinných Lázní Toušeň, kam se můžete objednat na perličkové nebo vířívé koupele a masáže.

Rybářský ráj – pískovna Lázně Toušeň je necelý 1 km od hotelu.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita pevných lůžek činí 52 lůžek, na pokoje lze umístit celkem 4 přistýleky, max. kapacita hotelu činí 56 osob ubytovaných včetně přistýlek.

 

17× dvoulůžkový pokoj:

z toho 9 pokojů s manželským dvoulůžkem, 1× dvoulůžkový pokoj s romanickým (oddělitelným) dvoulůžkem, 6 pokojů s oddělitelnými lůžky   

2× apartmán:

obsahuje 1× manželské dvoulůžko a 2 samostatná lůžka

2× family suite:

obsahuje 1× manželské dvoulůžko a 2 samostatná lůžka ve druhém pokoji 

1× pokoj pro tělesně postižené osoby:

se speciálním zařízením a vybavením je určen pouze pro 2 osoby bez možnosti další přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Toscca stravování

snídaně formou bufetu Restaurace s japonskou a thajskou kuchyní "Zuzu sushi"

Popis okolí hotelu, Čelákovice a Střední Čechy

Čelákovice se nacházejí při levém břehu řeky Labe, v Polabské nížině, severovýchodní části  okresu Praha – východ. Z hlavního města Prahy do Čelákovic je to pouhých 15 km a velmi dobrá dopravní dostupnost vlakem nebo autem.

Okolí města nabízí řadu možností kulturního, sportovního a společenského vyžití. Více informací najdete v rubrice věnované službám. Před hotelem pohodlně zaparkujete svým autem.

Řekne se Čelákovice, Střední Čechy, ale kde Hotel Toscca hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: hotel Toscca V prokopě 1551 Čelákovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Vlak i autobus jsou součástí Pražské integrované dopravy.

Doplňující informace

Psi a jiná domácí zvířata pouze po předchozím souhlasu hotelu.

Služby při ubytování

Hotel Toscca Čelákovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, sekretářské služby, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 2000 m od hotelu, zahrát bowling 2000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 1500 m od hotelu, si dát beachvolejbal, kurt je 1000 m od hotelu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Toscca poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Toscca nabízí: restaurace, pizzerie 1000 m od hotelu, kavárna, zahrádka, cukrárna 500 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1100 m od hotelu, dětské hřiště, rybolov, solárium 1200 m od hotelu, lázně - wellness 1500 m od hotelu, whirlpool 1500 m od hotelu, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Toscca

Hotel Toscca recenze na ubytování Čelákovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Toscca kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Toscca na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Toscca můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Toscca z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2449 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Toscca a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Toscca je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Toscca je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 82 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.