Hotel Toscca Čelákovice


Hotel Toscca

V Prokopě 1551, Čelákovice
ubytování v okrese Praha východ
Foto Hotel Toscca
Hotel Toscca - rezervovat ubytování nyní

Příjemné, útulné prostředí nového Hotelu Toscca je ubytovacím a konferenčním komplexem určeným jak pro soukromou klientelu, tak i pro pořádání firemních akcí.

Hotel Toscca stojí na klidném předměstí Čelákovic, 3 minuty jízdy od centra města.

Všechny pokoje hotelu Toscca mají příjemný interiér. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi, posezením, samostatnou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a vlastním WC.

Kromě ubytování nabízíme také konferenční sál pro 60 osob s vybavením.

Pro hosty je tu bezplatné parkoviště. K dispozici je také dětské hřiště,

V těsné blízkosti parkoviště hotelu je autobusová a vlaková zastávka PID. Cesta vlakem do centra Prahy trvá 44 min.

Hotel leží na trase Polabské cyklostezky, která spojuje Lázně Toušeň, Brandýs nad Labem a Kostelec nad Labem. Kola je možné uschovat přímo v hotelu.

Z hotelu jsou pouhé 2 km do slatinných Lázní Toušeň, kam se můžete objednat na perličkové nebo vířívé koupele a masáže.

Rybářský ráj – pískovna Lázně Toušeň je necelý kilometr od hotelu.

Golfové hřiště Mstětice pouhých 5 km.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita pevných lůžek činí 52 lůžek, na pokoje lze umístit celkem 20 přistýlek, max. kapacita hotelu činí 72 osob ubytovaných včetně přistýlek.

17× dvoulůžkový pokoj:

z toho 9 pokojů s manželským dvoulůžkem, 1× dvoulůžkový pokoj s romanickým (oddělitelným) dvoulůžkem, 6 pokojů s oddělitelnými lůžky

2× apartmán:

obsahuje 1× manželské dvoulůžko a 2 samostatná lůžka

2× family suite:

obsahuje 1× manželské dvoulůžko a 2 samostatná lůžka ve druhém pokoji

1× pokoj pro tělesně postižené osoby:

se speciálním zařízením a vybavením je určen pouze pro 2 osoby bez možnosti další přistýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Toscca stravování

Součástí komplexu je restaurace s letní zahrádkou a dětským hřištěm. V hotelové restauraci si můžete vybrat oběd z tradičních českých jídel, nebo italské speciality v „ Toscca-ristorante“.

Popis okolí hotelu, Čelákovice a Střední Čechy

Čelákovice se nacházejí při levém břehu řeky Labe, v Polabské nížině, severovýchodní části okresu Praha – východ. Z hlavního města Prahy do Čelákovic je to pouhých 15 km a velmi dobrá dopravní dostupnost vlakem nebo autem.

Okolí města nabízí řadu možností kulturního, sportovního a společenského vyžití. Více informací najdete v rubrice věnované službám. Před hotelem pohodlně zaparkujete svým autem.

Řekne se Čelákovice, Střední Čechy, ale kde Hotel Toscca hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Toscca 245 Čelákovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Vlak i autobus jsou součástí Pražské integrované dopravy.

Služby při ubytování

Hotel Toscca Čelákovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, sekretářské služby, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 2000 m od hotelu, zahrát bowling 2000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 1500 m od hotelu, si dát beachvolejbal, kurt je 1000 m od hotelu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Toscca poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Toscca nabízí: restaurace, pizzerie 1000 m od hotelu, kavárna, zahrádka, cukrárna 500 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 1100 m od hotelu, dětské hřiště, rybolov, solárium 1200 m od hotelu, lázně - wellness 1500 m od hotelu, whirlpool 1500 m od hotelu, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Toscca

Hotel Toscca recenze na ubytování Čelákovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Toscca kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Toscca na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Toscca můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Toscca z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2449 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Toscca a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Toscca je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Toscca je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 134 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.