Hotel Valnovka Kamenice


Hotel Valnovka

Benešovská 102, Kamenice
ubytování v okrese Praha východ
Foto Hotel Valnovka
Hotel Valnovka - rezervovat ubytování nyní

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví. Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením.

Rodinný Hotel Valnovka se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví. Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Místo je tedy vhodné nejen k výletům do Prahy, ale i do nedalekého golfového centra Štiřín, Velkých Popovic (možno zařídit prohlídky Velkopopovického pivovaru pro skupiny). Také můžete navštívit nedaleké Ladovy Hrusice, nebo zámek Konopiště.

Ubytování hotel poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 42 lůžek. U skupin nad 10 osob je cena ubytování zvýhodněna.

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem.

U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem s prolézačkami pro děti. Našim hostům je k dispozici také tělocvična, dětská herna, po předchozí dohodě lze zajistit i hlídání dětí. Po předchozí dohodě je možno využít vnitřní bazén, saunu a spa.

V tělocvičně je možné využít cvičebních míčů, pinpongového stolu a ostatního nářadí.

Pokoje v hotelu

Ubytování poskytujeme ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 42 lůžek. U skupin nad 10 osob je cena ubytování zvýhodněna.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Valnovka stravování

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem pro děti s prolézačkami. Stravování v hotelové restauraci lze zajistit předem. Snídaně jsou servírované, či formou bufetu. Obědy, večeře - bohatý výběr hotových, či minutkových jídel.

Popis okolí hotelu, Kamenice a Střední Čechy

V okolí našeho hotelu je k nalezení řada aktivit jako je turistika, cykloturistika, kulturní zážitky, sportovní vyžití, houbaření, a další...

Řekne se Kamenice, Střední Čechy, ale kde Hotel Valnovka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Valnovka Benešovská 102 Kamenice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pronájem tělocvičny za 250 Kč/hod. K dispozici je pro Vás 50m2 plochy s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha) /pinpongový stůl, základní vybavení a cvičební míče. Nově k zapůjčení petangue.

V našem hotelu můžete využít bohatou nabídku masérských služeb. relaxační i léčebné masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Valnovka

Hotel Valnovka recenze na ubytování Kamenice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Valnovka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Valnovka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Valnovka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Valnovka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3138 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Valnovka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Valnovka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Valnovka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Praděd Thamm
  Foto hotelu Hotel Praděd Thamm se nachází v obci Zlaté Hory v podhůří Jeseníků a je nově zrekonstruovanou součástí bývalého…
  hotely Jeseník ubytování od 250 Kč v lokalitě Jeseníky
 • Hotel Zámeček Jetřichovice
  Foto hotelu Hotel Zámeček je umístěn na okraji obce Jetřichovice-Rynartice na hranici Národního parku České Švýcarsko. Citlivou rekonstrukcí se…
  hotely Děčín ubytování od 1000 Kč
 • Hotel Prague City
  Foto hotelu Hotel nabízí pěkné a levné ubytování v centru Prahy, situován v klidné části centra Prahy, která je vzdálena…
  hotely Praha ubytování od 1500 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 223 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.