Legner Hotel Zvánovice


Legner Hotel Zvánovice

Zvánovice 154, Zvánovice
ubytování v okrese Praha východ
Foto Legner Hotel Zvánovice
Legner Hotel Zvánovice - rezervovat ubytování nyní

Legner Hotel Zvánovice je lázeňský a konferenční resort v Ladově Kraji a Voděradských Bučinách. Nachází se pouhých 25 km od Prahy, v nádherné krajině uprostřed lesů s tak svěžím vzduchem, že se Vám nebude chtít odjíždět.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ & LESNÍ APARTMÁNY - přímo v hotelu je pro vás připraveno 36 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá. Lesní aprtmány, kterých je 16, poskytují jedinečný zážitek pro každého hosta. Jsou zasazeny přímo do lesa (100m od hotelu), a každý má svou vlastní terasu. Apartmán tvoří obývací část, kuchyňka, koupelna a terasa s posezení a lehátky. Jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.

RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU - interiéry restaurace jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. Letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody.

LESNÍ LÁZNĚ - resort Legner Hotel Zvánovice se specializuje také na realizaci relaxačně ozdravných pobytů, jejichž součástí jsou relaxační procedury, koupele a zábaly.

KONGRESY a KONFERENCE - hotel disponuje také profesionální konferenčním zázemím - konferenčním sálem až pro 160 osob, 4 salonky a dalšími 6ti možnými konferenčními sekcemi.

SPORTOVNÍ a RELAXAČNÍ VYŽITÍ - tenisový kurt, kurt na volejbal, petanque, kroket, půjčovna kol, stolní tenis, šipky. Dále na objednávku: lanový park, zorbing, čtyřkolky, paintball, lukostřelba, westernové hry, teambuildingové hry, tvořivé porgramy, jízdu na koních a mnohé další.

Pokoje v hotelu

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ & LESNÍ APARTMÁNY - přímo v hotelu je pro vás připraveno 36 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá.
Lesní aprtmány, kterých je 16, poskytují jedinečný zážitek pro každého hosta. Jsou zasazeny přímo do lesa (100m od hotelu), a každý má svou vlastní terasu. Apartmán tvoří obývací část, kuchyňka, koupelna a terasa s posezení a lehátky. Jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Legner Hotel Zvánovice stravování

RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU - interiéry restaurace "U Mlýnského kamene" jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. Letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody. Pravidelně pro vás připravujeme sezónní speciality a gastronomické akce - to vše ze surovin od místních dodavatelů!

Popis okolí hotelu, Zvánovice a Střední Čechy

OKOLÍ - nedaleko hotelu leží zámek Konopiště, hrad Český Šternberk a Sázavský klášter. K nejoblíbenějším výletům v okolí patří Hrusice s památníkem Josefa Lady a dále známá trasa "Po stopách kocoura Mikeše". Pozoruhodný může být i výlet na Ondřejovskou hvězdárnu, která pro skupiny umožňuje noční pozorování oblohy nebo prohlídka Velkopopovického pivovaru.

Řekne se Zvánovice, Střední Čechy, ale kde Legner Hotel Zvánovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE Zvánovice 154 Zvánovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 2000 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 10 km

Doplňující informace

Služby při ubytování

Legner Hotel Zvánovice Zvánovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 300 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, recepce 24 hodin, rezervace letenek, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zahrát bowling 4000 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 4000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 4000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici, nejbližší půjčovna lyží je 4000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Legner Hotel Zvánovice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Legner Hotel Zvánovice nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness, masáže.


Fotogalerie ubytování Legner Hotel Zvánovice

Legner Hotel Zvánovice recenze na ubytování Zvánovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Legner Hotel Zvánovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Legner Hotel Zvánovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Legner Hotel Zvánovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Legner Hotel Zvánovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2374 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Legner Hotel Zvánovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Legner Hotel Zvánovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Legner Hotel Zvánovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 214 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.