Sport-hotel Šibeniční vrch Mnichovice


Sport-hotel Šibeniční vrch

Šibeničky 808, Mnichovice
ubytování v okrese Praha východ
Foto Sport-hotel Šibeniční vrch

Sport-hotel & kemp Šibeniční vrch v Mnichovicích je nedílnou součástí sportovně relaxačního areálu a největšího srubu v Evropě. Nabízíme ubytování od jednolůžkového pokoje Standard přes dvojlůžkové pokoje Standard, Superior a Apartmán se soukromou venkovní vířivkou, která je na jeho prostorné terase s krásným výhledem.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce, rodiny i firmy, pro lidi, kteří chtějí strávit aktivně volný čas v nestandardním prostředí v srdci Ladova kraje, kraji plného lesů, cyklistických i turistických stezek. Kapacita je 15 osob. Pokoje jsou různé velikosti a dle toho i cenově odlišené. V celém srubu je zákaz kouření.

Dále uvnitř srubu je víceúčelová sportovní hala a další sporty – squash, bowling, šipky. Venku je tenisový kurt s antukou, beachvolejbalové hřiště, rybníček plný ryb, dětské hřiště, brouzdaliště s vodopádem a skluzavkou a lanovka, místo pro pálení táboráku a kemp s kompletním vybavením.

V zimě se proměňujeme na ski-areál se 2 vleky a sjezdovkou 250m dlouhou. Nechybí ani lyžařská školička.

Areál je vhodný pro aktivní trávení volného času rodin s dětmi i jednotlivce a pro pořádání oslav, svateb a firemních akcí.

Tomu všemu přihlíží stádo českých koz, které se každé jaro rozrůstá o mnoho skotačivých kůzlátek.

Pokoje v hotelu

Nabízíme ubytování v 5 stylově zařízených pokojích vyššího standardu (na každém pokoji klimatizace a standardní vybavení – fén, trezor, minibar…. . a venkovní terasa s posezením).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Sport-hotel Šibeniční vrch stravování

Ve srubu se nachází restaurace s krajovými specialitami. RESTAURACE ŠIBENIČNÍ VRCH - stylové srubové prostředí se specialitami místní kuchyně, 70 míst u stolu, 5 u barového pultu, pivo Velkopopovický kozel a Plzeňský Prazdroj, točená limonáda, projekční promítání sportovních přenosů, nekuřácké prostředí.

Popis okolí hotelu, Mnichovice a Střední Čechy

Jsme nedílnou součástí tzv. Ladova kraje se spoustou cyklistických a turistických tras. V našem okolí je mnoho zajímavých míst: Hrusice - rodiště Josefa Lady, Ondřejovská hvězdárna, zřícenina hradu Hláska u řeky Sázavy, zámek Konopiště, hrad Český Šternberk, zámek Jemniště, Průhonický park a mnoho dalších.

Řekne se Mnichovice, Střední Čechy, ale kde Sport-hotel Šibeniční vrch hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sport-hotel Šibeniční vrch Šibeničky 808 Mnichovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Sport-hotel Šibeniční vrch

Sport-hotel Šibeniční vrch zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Praha východ, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Sport-hotel Šibeniční vrch

Sport-hotel Šibeniční vrch recenze na ubytování Mnichovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sport-hotel Šibeniční vrch kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sport-hotel Šibeniční vrch na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sport-hotel Šibeniční vrch můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sport-hotel Šibeniční vrch z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Sport-hotel Šibeniční vrch

Adresa a kontakt na Sport-hotel Šibeniční vrch
Šibeničky 808
25164 Mnichovice


ev.č.2848 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sport-hotel Šibeniční vrch a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sport-hotel Šibeniční vrch je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sport-hotel Šibeniční vrch je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • AD Landek
  Foto hotelu Hotelová část apartmánového domu Landek se nachází 7 km severně od centra Ostravy. Součástí hotelu je…
  hotely Ostrava ubytování od 1250 Kč
 • Hotel V Pivovaře
  Foto hotelu Hotel V Pivovaře se nachází 20 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na soutoku dvou…
  hotely Praha západ ubytování od 750 Kč v lokalitě Slapy
 • Hotel Select
  Foto hotelu Hotel se nachází v centru města v residenční a zároveň obchodní části Prahy. Pěšky se dostanete na Václavské náměstí,…
  hotely Praha

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 162 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.