Hotel Lidový dům Řevnice


Hotel Lidový dům

Mníšecká 500, Řevnice
ubytování v okrese Praha západ
Foto Hotel Lidový dům

Dvouhvězdičkový Hotel Lidový dům nabízí svým hostům příjemné ubytování, kvalitní gastronomii a sportovní vyžití v klidném prostředí v blízkosti řeky Berounky. Ať už přijedete sami, s rodinou či na tenisové soustředění, budete s našími službami vždy spokojeni.

Nově otevřený Hotel Lidový dům je moderně vybavený komplex, který poskytuje kvalitní prostory nejen pro sport, relaxaci a zábavu, ale nabízí také vhodné prostory pro svatby, rodinné oslavy, firemní a kongresové akce.

Pro hosty je připraveno ubytování v moderně zařízených pokojích o celkové kapacitě 40 lůžek. Hostům je k dispozici hotelová restaurace, vinárna, v letním období venkovní zahrádka s grilem. Pro skupinové akce nabízíme společenský sál až pro 100 osob. Samozřejmostí je možnost bezplatného zaparkování Vašeho vozidla na hotelovém parkovišti.

Pokoje v hotelu

Hotel disponuje celkem 12 pokoji (2-4 lůžkové)

Hotelové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezdrátový připojení k internetu. Za poplatek se můžete ubytovat i s Vaším domácím mazlíčkem. V ceně ubytování je zahrnuto venkovní parkování.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lidový dům stravování

Stravování je pro návštěvníky zajištěno v hotelové restauraci s letní terasou, kde mají na výběr z pestré palety pokrmů tuzemské, ale i zahraniční kuchyně. Letní sezona - venkovní grilování. Restaurace je vhodná pro pořádání firemních akcí, rautů, narozeninových oslav a svatebních hostin.

Popis okolí hotelu, Řevnice a Střední Čechy

Hotel Lidový dům se nachází 20 km od Prahy. Město Řevnice leží u řeky Berounky při svazích brdských hřebenů. Turisté se mohou nechat zlákat k výletům do krásných romantických zákoutí hradu Karlštejn. Samotné město Řevnice nabízí řadu kulturních i sportovních vyžití.

Řekne se Řevnice, Střední Čechy, ale kde Hotel Lidový dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lidový dům Mníšecká 500 Řevnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusová zastávka: 300m

Vlakové nádraží: 300m

Centrum: 200m

Doplňující informace

V Hotelu Lidový dům jsou k dispozici tři tenisové kurty s povrchem Classic Clay, který lze také využít k halovému fotbalu, házené, florbalu, hokejbalu, basketbalu, volejbalu, ping pongu a dalším sportům. Nabízíme možnost osobního trenétra. Během zimní sezony (říjen - duben) se hraje v nafukovací přetlakové hale.


Ceník ubytování Hotel Lidový dům

Hotel Lidový dům zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Praha západ, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Lidový dům

Hotel Lidový dům recenze na ubytování Řevnice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lidový dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lidový dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lidový dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lidový dům z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Lidový dům

Adresa a kontakt na Hotel Lidový dům
Mníšecká 500
25230 Řevnice


ev.č.3070 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lidový dům a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lidový dům je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lidový dům je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 107 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.