Sporthotel Hostivice


Sporthotel Hostivice

Hájecká 1866, Hostivice
ubytování v okrese Praha západ
Foto Sporthotel Hostivice
Sporthotel Hostivice - rezervovat ubytování nyní

Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné blízko Prahy a nedaleko letiště Václava Havla.   Hostivice je městečko v mírně zvlněné krajině, ohraničené z východu návrším Bílá Hora.  

Tříhvězdičkový Sporthotel Břve svou polohou i vybavením jistě uspokojí nejen návštěvníky Prahy přijíždějící za obchodem a turistikou, ale i sportovní týmy, hledající vhodné zázemí pro  soustředění. Hotel má 2 patra s příjemně zařízenými a prostornými pokoji, které svým hostům poskytují dostatečný komfort a pohodlí.

Sporthotel Břve nabízí  mnoho sportovních aktivit a služeb pod jednou střechou: víceúčelovou halu pro míčové sporty o výměře 2000m2, 4  , bowling, posilovnu, masáže přímo na hotelu a konferenční prostory pro pořádání konferencí, zasedání, ale i různých druhů akcí jako jsou např. oslavy či svatby.

Areál disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, které je hostům poskytováno zdarma.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou rozděleny na Hotel: 19× dvoulůžkový pokoj (s manželskou postelí či s oddělenými lůžky), 9× apartmán pro 2 - 3 osoby a Sportovní areál: 11× vícelůžkový pokoj s kapacitou až 50 osob – vhodné pro soustředění sportovních týmů.

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí, telefonem s přímou volbou a trezorem. Součástí každého hotelového pokoje je též koupelna s WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Sporthotel Hostivice stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou buffetu nebo a la card.

Restaurace nabízí výběr z tradiční domácí české kuchyně. Denně nová polední nabídka. Stravování pro skupiny nebo akce možné také formou menu nebo buffetu. Prostory restaurace jsou vhodné i pro pořádání společenských akcí  (jako jsou oslavy narozenin, svatby, firemní večírky) a výhodou je též venkovní terasa s grilem, která vybízí k příjemnému posezení, zvláště v letních měsících. Kapacita restaurace je 80 míst.

Popis okolí hotelu, Hostivice a Střední Čechy

Nabízí mnoho památek i  přírodních krás jako je  Hostivický zámek,   kostel sv. Jakuba, Hostivická fara, Mariánský sloup, Litovická tvrz,   Litovická kaple se sochou sv. Jana Nepomuckého, památky lidové architektury, ale také přírodní památku Hostivické rybníky.

Řekne se Hostivice, Střední Čechy, ale kde Sporthotel Hostivice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: SportHotel Břve Hostivice Hájecká 1866 Hostivice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Sporthotel Hostivice

Sporthotel Hostivice recenze na ubytování Hostivice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sporthotel Hostivice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sporthotel Hostivice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sporthotel Hostivice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sporthotel Hostivice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3043 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sporthotel Hostivice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sporthotel Hostivice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sporthotel Hostivice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 112 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.