Balbín Hotel Praha - Vinohrady


Balbín Hotel

Balbínova 26, Praha - Vinohrady
ubytování v Praze
Foto Balbín Hotel
Balbín Hotel - rezervovat ubytování nyní

Hotel BALBÍN se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea.

Nadstandardně vybavené pokoje jsou situovány v horních poschodích historické městské budovy z 19. století. K dispozici je výtah. V penzionu je anglicky mluvící personál, který vám ochotně poskytne turistické informace nebo zarezervuje vybranou službu, a internet zdarma.

Pokoje v hotelu

Penzion nabízí 16 nadstandardně vybavených pokojů a bezplatnou WiFi síť pro připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké, funkčně zařízené a nabízejí vlastní koupelnu a satelitní TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Balbín Hotel stravování

Součástí ceny ubytování je snídaně. V blízké okolí hotelu se nachází celá řada restauračních zařízení.

Popis okolí hotelu, Praha - Vinohrady

Penzion Balbín se nachází v bezprostředním centru Prahy asi 300 metrů od Národní opery a Václavského náměstí, které lze považovat za pražské kulturní i obchodní centrum. Jeho dominantou je socha sv. Václava - symbol české státnosti. V horní části Václavského náměstí se nachází Národní muzeum, kde je vystaveno několik stálých expozic i aktuálních výstav. Příjemnou procházkou se z penzionu za 30 minut dostanete přes Václavské náměstí, Staroměstské náměstí s Orlojem, Židovskou čtvrť a Karlův most až naPražský hrad nebo přes Národní třídu k Národnímu divadlu. Na opačnou stranu dojdete za chvíli pěšky na náměstí Míru, kde se tyčí k nebi chrám svaté Ludmily. O něco dále, na náměstí Jiřího z Poděbrad, se nachází moderní římskokatolický kostel Nejsvětějšího Srdce Páně. Za trochou klidu a relaxace můžete vyrazit do nedalekých Riegrových sadů. V okolních uličkách najdete spoustu restaurací a barů, kde se nejenom dobře najíte, ale i pěkně pobavíte. Za zkoušku stojí např. restaurace U sádlů, Balbínova poetická hospůdka, pub Pastička, italská restauraceAromi nebo restaurace Ztráty & Nálezy. Chcete-li vidět celou Prahu z výšky jak na dlani, navštivte nedalekou Žižkovskou věž s vyhlídkou a restaurací.

Řekne se Praha - Vinohrady, ale kde Balbín Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Balbín Balbínova 26 Praha - Vinohrady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Téměř přímo u hotelu se nachází stanice metra Muzeum.


Fotogalerie ubytování Balbín Hotel

Balbín Hotel recenze na ubytování Praha - Vinohrady

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Balbín Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Balbín Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Balbín Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Balbín Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1797 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Balbín Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Balbín Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Balbín Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel V Pivovaře
  Foto hotelu Hotel V Pivovaře se nachází 20 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na soutoku dvou…
  hotely Praha západ ubytování od 850 Kč v lokalitě Slapy
 • Hotel Constance
  Foto hotelu Hotel Constans leží přímo v historickém centru Prahy, hned pod Pražským hradem. Hostům nabízíme dostatečně velké a moderně…
  hotely Praha ubytování od 56 €
 • Hotel Prince De Ligne
  Foto hotelu Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi…
  hotely Teplice ubytování od 2629 Kč

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 60 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.