Biskupský Dům Praha - Malá Strana


Biskupský Dům

Dražického nám. 62/6, Praha - Malá Strana
ubytování v Praze
Foto Biskupský Dům

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace.
Vítejte v Biskupském domě, stylovém čtyřhvězdičkovém hotelu v samém historickém středu města, v těsné blízkosti Karlova mostu.

Biskupský Dům se nachází v historickém centru Prahy v podhradí na Malé Straně 60 metrů od Karlova mostu. Podoba domu, zvaného dnes podle jeho dějinných základů Biskupský Dům, pochází z roku 1843, kdy byla po 6 letech dokončena jeho přestavba z období 16. století. V roce 1999 byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Za empírovou čelní fasádou se našim hostům nabízí pohodlí, komfort i autentické prvky dob minulých. Hotel nabízí ubytování v komfortních dvoulůžkových, jednolůžkových a třílůžkových pokojích s možností dětské postýlky s koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem (včetně CNN), telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. V hotelu je k dispozici výtah.

Pokoje v hotelu

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace.
Hotel Biskupský dům nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích vybavených s veškerým komfortem. Ve vybavení samozřejmě nechybí koupelna s vlastním sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka a TV + SAT. Na pokojích je k dispozici kabelové připojení k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Biskupský Dům stravování

Hoteloví hosté jsou srdečně zváni k návštěvě restaurace U Biskupa, kde naleznou široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí možnost uspořádání svatebních hostin a jiných oslav. Kapacita restaurace je 25 osob. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní zahrádka.

Popis okolí hotelu, Praha - Malá Strana

Hotel se nachází v historickém centru Prahy na Malé Straně v centru Městské památkové rezervace Praha - v podhradí na Malé Straně, pouze 60 metrů od Karlova Mostu v bezprostřední blízkosti nejvýznamnějších památek.

Řekne se Praha - Malá Strana, ale kde Biskupský Dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Bishops house Dražického náměstí 6-9 Praha - Malá Strana. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 14000 m
Metro: 300 m

Doplňující informace

Parkování 24 hodin/450, -CZK. Po sedmé hodině večer extra poplatek za odvoz auta do garáže 200, -CZK.

Služby při ubytování

Biskupský Dům Praha - Malá Strana Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Biskupský Dům poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Biskupský Dům nabízí: restaurace, bar, lobby bar.


Ceník ubytování Biskupský Dům

Biskupský Dům zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Praze, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Biskupský Dům

Biskupský Dům recenze na ubytování Praha - Malá Strana

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Biskupský Dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Biskupský Dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Biskupský Dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Biskupský Dům z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Biskupský Dům

Adresa a kontakt na Biskupský Dům
Dražického nám. 62/6
118 00 Praha - Malá Strana


ev.č.1529 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Biskupský Dům a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Biskupský Dům je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Biskupský Dům je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 94 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.