Blue Orange Praha - Letňany


Blue Orange

Tupolevova 676, Praha - Letňany
ubytování v Praze
Foto Blue Orange
Blue Orange - rezervovat ubytování nyní

Hotel Blue Orange nabízí pohodlné ubytování v Praze 9, luxus a profesionální hotelové služby pro maximální spokojenost hostů. Je vyhlášený svojí přátelskou atmosférou. Přijeďte se sami přesvědčit a navštivte Hotel Blue Orange v Praze 9.

Hotel Blue Orange je vyhlášen svojí friendly atmosférou. Je součástí centra aktivního životního stylu, ve kterém se dále nachází health club, beauty salon, výtečná restaurace s letní terasou a konferenční prostory. Návštěvníci hotelu mohou zdarma neomezeně využívat špičkově vybavený health club - cardio fitness a posilovnu, pohybové sály a spinning, saunu, vířivky. Pokoje jsou moderně a účelně zařízené se soc. zařízením, LCD TV, minibarem, trezorem a wifi připojením na internet. Beauty Salon nabízí kromě celkové péče o tělo i profesionální poradenství odborníků. Nachází se v něm kadeřnictví, kosmetika, vizážistika, pedikúra a manikúra. Hotel dále nabízí soukromé parkoviště pro osobní auta a autobusy.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizním displejem, telefonem, pevným i WiFi (8MBit/s) připojením na internet, trezorem a minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Blue Orange stravování

Vyhlášená restaurace nabízí speciality světové kuchyně. Po celé léto se grilují speciality na venkovním grilu.

Řekne se Praha - Letňany, ale kde Blue Orange hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Blue Orange Tupolevova 676 Praha - Letňany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

V blízkosti se nachází jedno z největších nákupních center v Praze - Obchodní centrum Letňany. Dobré spojení do centra a dobré napojení na dálniční tah (směr Teplice) jsou velkou výhodou.

Služby při ubytování

Blue Orange Praha - Letňany Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, výtah, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 400 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet, recepce 24 hodin, cateringové služby, taxi, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 3000 m od hotelu, zacvičit ve fitness, zahrát si squash nebo ricochet, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v hotelu

Blue Orange poskytuje ubytování zaměřené zejména na business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Blue Orange nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, solárium, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Blue Orange

Blue Orange recenze na ubytování Praha - Letňany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Blue Orange kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Blue Orange na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Blue Orange můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Blue Orange z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1489 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Blue Orange a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Blue Orange je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Blue Orange je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Pošta
  Foto hotelu Hotel Pošta je romantický hotel ležící na náměstíčku malebného krkonošského městečka Černý Důl. Hotel Pošta má…
  hotely Trutnov ubytování od 840 Kč
 • Hotel Floret
  Foto hotelu Hotel Floret Průhonice nabízí svým klientům veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru standartně vybavených pokojů v sousedství zámku…
  hotely Praha západ ubytování od 1300 Kč
 • Hotel Kristl
  Foto hotelu Hotel Kristl nabízí kvalitní a levné ubytování v klidném místě nedaleko centra města Pardubic v kategorii ** garni.…
  hotely Pardubice ubytování od 650 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 214 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.