Chateau St. Havel Praha - Krč


Chateau St. Havel

V podzámčí 1, Praha - Krč
ubytování v Praze
Foto Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně renovovaný zámek nacházející se v Praze 4 – Krč uprostřed anglického parku s nádhernou přírodou a nabízí ubytovací služby čtyřhvězdičkového standardu.

Hotel nabízí 26 dvoulůžkových pokojů a jeden luxusní apartmán ve věži zámku, který je jedinečnou nabídkou pro ty, kdo si chtějí spojit pobyt s nevšedním romantickým zážitkem.

Součástí hotelového resortu je golfový areál s jedinečným drivingem na vodní hladinu zámeckého rybníka a nádherné wellness s privátní whirlpool, saunou a bohatou nabídkou masáží.

Pro hotelové hosty nabízíme bezplatné parkoviště, bezplatné WIFI po celé budově, lehké občerstvení na pokoji při příjezdu.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí 26 dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v zámeckém stylu, koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem, minibarem, trezorem, klimatizací, bezplatnou WiFi a rychlovarnou konvicí na kávu či čaj. Luxusní apartmán ve věži zámku je jedinečnou nabídkou pro svou romantičnost a atraktivitu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Chateau St. Havel stravování

V naší zámecké restauraci dbáme hlavně na to, aby si každý náš zákazník našel to své. Nabízíme vám pokrmyzaložené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Šéfkuchařem naší zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show Kluci v akci.

Popis okolí hotelu, Praha - Krč

Chateau St. Havel – wellness & golf hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 - Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí nadstandardní ubytování na zámku v klidném prostředí, s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

Řekne se Praha - Krč, ale kde Chateau St. Havel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chateau St. Havel - Wellness hotel Před Nádražím 1/6 Praha - Krč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je z centra Prahy dostupný MHD - metrem C do stanice Budějovická a odtud autobusem č. 121 do zastávky Nádraží Krč, cesta trvá cca 20 - 30 minut.

Dále je možné využít spoj vlakem. Přímo k hotelu jede vlak z Hlavního nádraží a cesta trvá 11 minut.

Služby při ubytování

Chateau St. Havel Praha - Krč Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v hotelu

Chateau St. Havel poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, rybaření při pobytu, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Chateau St. Havel nabízí: restaurace.


Ceník ubytování Chateau St. Havel

Chateau St. Havel zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Praze, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Chateau St. Havel

Chateau St. Havel recenze na ubytování Praha - Krč

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Chateau St. Havel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Chateau St. Havel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Chateau St. Havel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Chateau St. Havel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Chateau St. Havel

Adresa a kontakt na Chateau St. Havel
V podzámčí 1
140 00 Praha - Krč


ev.č.1481 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Chateau St. Havel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Chateau St. Havel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Chateau St. Havel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 114 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.