Hotel Amarilis Praha Nové Město Praha - Nové Město


Hotel Amarilis Praha Nové Město

Štěpánská 613/18, Praha - Nové Město
ubytování v Praze
Foto Hotel Amarilis Praha Nové Město
Hotel Amarilis Praha Nové Město - rezervovat ubytování nyní

Hotel Amarilis v Praze je nový, čtyřhvězdičkový hotel zařízemý ve stylu feng shui. Amarilis je situován do historického centra Prahy 1, jen pár kroků od Václavského náměstí a Národního muzea.

Hotel Amarilis nabízí ubytovaní v Praze v **** standartu - jak pro obchodní cestující, tak i pro náročnější turistickou klientelu. A to v 67 plně klimatizovaných a komfortně vybavených hotelových pokojích.

K dispozici je taktéž moderní wellness centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem ve stylu jacuzzi, kosmetický salon Gernétic a široká nabídka masáží (čokoládová, medová masáž, relaxačně regenerační masáže...).

Pokoje v hotelu

Součástí každého pokoje je LCD televize se satelitním příjmem a přípojkou na internet (wifi - zdarma), minibar a osobní trezor.

Všechny pokoje a apartmány hotelu Amarilis jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Amarilis Praha Nové Město stravování

Součástí hotelu hotelu Amarilis je restaurace Energia, pyšnící se ajurvédskou a mezinárodní kuchyní.

Řekne se Praha - Nové Město, ale kde Hotel Amarilis Praha Nové Město hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: AMARILIS Štěpánská 18 Praha - Nové Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 2500 m Centrum: 300 m Vlakové nádraží: 1700 m Letiště: 11400 m Metro: 500 m

Doplňující informace

Parkovací místa omezena, nutná rezervace předem.

Služby při ubytování

Hotel Amarilis Praha Nové Město Praha - Nové Město Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 40 €, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště za poplatek 25 €, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby, směnárna v hotelu, kadeřnictví 10 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Amarilis Praha Nové Město poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Amarilis Praha Nové Město nabízí: restaurace, bar, pizzerie 5 m od hotelu, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna.


Fotogalerie ubytování Hotel Amarilis Praha Nové Město

Hotel Amarilis Praha Nové Město recenze na ubytování Praha - Nové Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Amarilis Praha Nové Město kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Amarilis Praha Nové Město na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Amarilis Praha Nové Město můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Amarilis Praha Nové Město z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1582 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Amarilis Praha Nové Město a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Amarilis Praha Nové Město je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Amarilis Praha Nové Město je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Brioni
  Foto hotelu Brioni Boutique Hotel je komfortní čtyřhvězdičkový moderní hotel v centru Ostravy. Kvalitní služby. Individuální přístup k hostům.…
  hotely Ostrava
 • Hotel Amarilis Praha Nové Město
  Foto hotelu Hotel Amarilis v Praze je nový, čtyřhvězdičkový hotel zařízemý ve stylu feng shui. Amarilis je situován do historického…
  hotely Praha
 • Hotel Farma
  Foto hotelu Hotel Farma se nachází v blízkosti města Pelhřimov, jen 10min od dálnice D1, strategicky ve středu republiky. Hotel-Restaurace-Kavárna-Tersa-Zahrada…
  hotely Pelhřimov

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 57 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.