Hotel Antonie Praha - Libeň


Hotel Antonie

U Stírky , Praha - Libeň
ubytování v Praze
Foto Hotel Antonie
Hotel Antonie - rezervovat ubytování nyní

Hotel Antonie nabízí ubytování v rodinné atmosféře v klidné lokalitě Praha Libeň. V blízkosti hotelu můžete využít dobrého dopravního spojení na výstaviště Letňany...

Hotel Antonie nabízí individuální přístup ke klientům a vyniká rodinnou atmosféru. Ubytování v 10-ti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou apartmánech na vás dýchne romantickou atmosférou. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, TV se satelitem, telefonem. K pozesení a odpočinku po náročném dni můžete využít hotelový bar a restauraci, v letních měsících můžete posedět v příjemné zahradě u hotelu. Parkovat je možné za poplatek na hlídaném parkovišti nebo v jedné z našich garáží.

Pokoje v hotelu

K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a dva apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vana, WC, vysoušeč vlasů), barevnou televizí se satelitem (72 programů), rozhlasovým přijímačem a telefonem s přímou provolbou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Řekne se Praha - Libeň, ale kde Hotel Antonie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Anton U stírky 1 Praha - Libeň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V hotelu je k dispozici minibus, kterým se zajišťuje přeprava na letiště, nádraží či do centra města podle Vašeho přání. Je možné též využít směnárenských, faxových a internetových služeb.

Služby při ubytování

Hotel Antonie Praha - Libeň Vám nabízí při pobytu následující služby: zdravotní středisko 200 m od hotelu, možnost vyprání prádla za poplatek 250 Kč, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště za poplatek 100 Kč, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Antonie nabízí: restaurace 150 m od hotelu, bar, pizzerie 150 m od hotelu, kavárna, lobby bar, pivnice 500 m od hotelu, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Hotel Antonie

Hotel Antonie recenze na ubytování Praha - Libeň

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Antonie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Antonie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Antonie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Antonie z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1503 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Antonie a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Antonie je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Antonie je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Ubytování u Aurory
  Foto hotelu Ubytování u Aurory se nachází u slatinných lázní AURORA v novém RELAX PARKU TŘEBOŇ. Apartmán je vhodný pro…
  hotely Jindřichův Hradec ubytování od 1000 Kč
 • Hotel Kormorán
  Foto hotelu Hotel - penzion Kormorán leží v obci Zlenice na břehu řeky Sázavy. Ubytování nabízí ve dvou až čtyřlůžkových…
  hotely Benešov ubytování od 500 Kč
 • Hotel Latrán
  Foto hotelu Hotel Latrán Vám nabízí nevšední ubytování v klidné části města a přitom v blízkosti českokrumlovského zámku. Objekt je…
  hotely Český Krumlov ubytování od 1900 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 110 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.