Hotel Askania Praha


Hotel Askania

Rostislavova 19, Praha
ubytování v Praze
Foto Hotel Askania
Hotel Askania - rezervovat ubytování nyní

OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům klidnou oázu v blízkosti centra Prahy. Hotel disponuje 20 pokoji a 1 apartmánem s terasou. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD satelitní televizí, připojením k Internetu a minibarem.

Hotel Askania nabízí nadstandardní vybavení a kvalitní služby v příjemném a klidném prostředí nedaleko centra Prahy. Hotel nabízí svým hostům: 5 jednolůžkových pokojů, 10 dvoulůžkových pokojů, 5 junior suites, 1 apartmá s terasou. Pokoje poskytují veškerý komfort a nedílnou součástí je LCD televize, internetové připojení, minibar, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, sejf. Hosté mohou využivat saunu, místnost s kulečníkem, služby recepce 24 hod, concierge, room service od 7:00 hod do 23:00 hod. Snídaně jsou podávány od 7:00 hod do 10:00 hod formou švédského stolu v místnosti, která může být využita jako konferenční pro 35osob nebo pro konání různých příležitostí s cateringem. Check in: 14:00 hod - Check out: 12:00 hod. Hotel Askania je vhodný pro jednotlivce i menší skupiny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Askania stravování

Hotel poskytuje svým hostům pouze snídaně.

Popis okolí hotelu, Praha

Hotel se nachází 10min jízdy od centra Prahy. 5min chůze od Náměstí Bratří Synků a Nuselské radnice.

Řekne se Praha, ale kde Hotel Askania hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL ASKANIA Rostislavova 19 Praha. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Výborná dostupnost přímo z centra. Tramvají č. 11 a 18, vzdálenost 5 minut chůze od hotelu.

Služby při ubytování

Hotel Askania Praha Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, klimatizace, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, namazat tága, billiard je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Askania poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, business, levné ubytování.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna.


Fotogalerie ubytování Hotel Askania

Hotel Askania recenze na ubytování Praha

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Askania kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Askania na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Askania můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Askania z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2674 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Askania a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Askania je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Askania je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 58 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.