Hotel Balkán Praha - Smíchov


Hotel Balkán

Svornosti 812/28, Praha - Smíchov
ubytování v Praze
Foto Hotel Balkán
Hotel Balkán - rezervovat ubytování nyní

Hotel Anette se nachází v příjemné lokalitě Prahy 5 nedaleko Vltavského nábřeží. Náš rodinný hotel nabízí comfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sejfem, TV s rozhlasovým příjmem. V hotelu Anette je možné takévyužít saunu s relaxačním prostorem, dále pak hernu, kde je prostor pro malé privátní oslavy. K hotelu také patří restaurace, která nabízí výbornou mezinárodní kuchyni. V hotelu je také možné platit kreditní kartou. Hotel akceptuje tyto kreditní karty: VISA, EC/MC. Recepce 24/7.

Pokoje v hotelu

Hotel Anette nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Možné je se ubytovat v apartmánu, který je složen z obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Cena za pokoje je uvedena včetně snídaně.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Balkán stravování

K hotelu Anette patří také restaurace. Ta nabízí tradiční česká jídla. Restaurace je vhodná také pro uspořádání rodinných oslav, firemních akcí, svateb, promocí a podobně.

Popis okolí hotelu, Praha - Smíchov

Hotel Anette se nachází nedaleko nábřeží Vltavy. Na druhé straně Vltavy se nachází Karlovo Náměstí, Botanická zahrada Univerzity Karlovy či Vyšehrad. Při příjemné procházce po Vltavském nábřeží se Vám naskytne pohled na Pražský hrad a mnoho pamětihodností.

Řekne se Praha - Smíchov, ale kde Hotel Balkán hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Anette Svornosti 28 Praha - Smíchov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Anette je 5 minut chůze vzdálen od stanice metra Anděl nebo Karlovo náměstí. Dále je zde tramvajová a autobusová obslužnost. Centrum: 2500m. Letiště 15 min autem.

Služby při ubytování

Hotel Balkán Praha - Smíchov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, klimatizace, parkoviště za poplatek 150 Kč, internet na pokoji, recepce 24 hodin, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete automat na šipky.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Balkán nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Balkán

Hotel Balkán recenze na ubytování Praha - Smíchov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Balkán kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Balkán na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Balkán můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Balkán z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1681 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Balkán a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Balkán je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Balkán je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč
 • Hotel Slavia Brno
  Foto hotelu Hotel SLAVIA má výbornou polohu v samotném centru Brna, pouhých 280 m od náměstí Svobody a 10 minut…
  hotely Brno ubytování od 1590 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 139 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.