Hotel Centrál Praha Staré Město Praha - Staré Město


Hotel Centrál Praha Staré Město

Rybná 677/8, Praha - Staré Město
ubytování v Praze
Foto Hotel Centrál Praha Staré Město
Hotel Centrál Praha Staré Město - rezervovat ubytování nyní

Central Hotel Prague je tradiční, přívětivý hotel s historií od roku 1931, nabizí komfortní, moderní a přitom levné ubytování v centru Prahy. Tento boutique hotel v Praze najdete v klidné části Starého města v ulici Rybná. Tato mezi hotely v Praze jedinečná poloha je ideální jak pro návštěvy všech paměti-hodností historického jádra Prahy, tak i pro poznání společenského, kulturního a nočního života.

Pokud hledáte levný hotel s polohou Praha 1 - nabízí boutique hotel Central Hotel Praha nově renovovaných 50 komfortních pokojů.

Hostům Central Hotel Praha - stojí k dispozici bezplatný business center vybavený s počítačem, tiskárnou a faxem. Děti do šesti let bydlí bezplatně pokud bydlí na pokoji s platicím rodičem. Idealní pro rodiny jsou naše třílůžkové pokoje a speciální nabídky.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (s vanou či sprchou), SAT-TV, telefonem s přímou volbou, bezplatným připojením k internetu a trezorem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Centrál Praha Staré Město stravování

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou studeného a teplého bufetu. Hostům je k dispozici také hotelový Lobby bar.

Popis okolí hotelu, Praha - Staré Město

Historické stavby, divadla, kina, restaurace, kavárny, diskotéky, kluby, nákupní centra, ale i banky a státní úřady, to vše se nachází v těsné blízkosti Hotelu Central Praha.

Řekne se Praha - Staré Město, ale kde Hotel Centrál Praha Staré Město hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Central Hotel Prague Rybná 8 Praha - Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Centrál Praha Staré Město

Hotel Centrál Praha Staré Město recenze na ubytování Praha - Staré Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Centrál Praha Staré Město kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Centrál Praha Staré Město na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Centrál Praha Staré Město můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Centrál Praha Staré Město z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1735 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Centrál Praha Staré Město a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Centrál Praha Staré Město je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Centrál Praha Staré Město je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel V Pivovaře
  Foto hotelu Hotel V Pivovaře se nachází 20 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na soutoku dvou…
  hotely Praha západ ubytování od 850 Kč v lokalitě Slapy
 • Hotel Constance
  Foto hotelu Hotel Constans leží přímo v historickém centru Prahy, hned pod Pražským hradem. Hostům nabízíme dostatečně velké a moderně…
  hotely Praha ubytování od 56 €
 • Hotel Prince De Ligne
  Foto hotelu Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi…
  hotely Teplice ubytování od 2629 Kč

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 52 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.