Hotel City Inn Praha - Nové Město


Hotel City Inn

Hybernská 1014/13, Praha - Nové Město
ubytování v Praze
Foto Hotel City Inn
Hotel City Inn - rezervovat ubytování nyní

HOTEL CITY INN PRAHA se nachází v historické budově z 19. století v samotném srdci Prahy, nedaleko Hlavního nádraží, pouze cca 10-15 minut pěší chůze od Václavského a Staroměstského náměstí.

V celém hotelu je k dispozici Wi-fi připojení, v prostorách recepce je pro hosty zdarma. Recepce poskytuje 24 hodin denně hotelové služby např. směnárenskou činnost, prodej suvenýrů, rezervace vstupenek, okružních jízd či výletů. Možnost parkování se nabízí za poplatek v podzemních garážích sousedních hotelů Hilton Old Town a Marriott.

Pokoje v hotelu

Hotel disponuje celkem 64 pokoji, které jsou vybaveny elektronickým bezpečnostním systémem, sprchou, WC, televizorem se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Snídaně jsou podávané ve stylové restauraci formou švédských stolů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Praha - Nové Město, ale kde Hotel City Inn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL CITY Hybernská 13 Praha - Nové Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel City Inn

Hotel City Inn recenze na ubytování Praha - Nové Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel City Inn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel City Inn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel City Inn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel City Inn z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1590 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel City Inn a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel City Inn je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel City Inn je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 130 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.