Hotel Cloister Inn Praha - Staré Město


Hotel Cloister Inn

Konviktská 296/14, Praha - Staré Město
ubytování v Praze
Foto Hotel Cloister Inn
Hotel Cloister Inn - rezervovat ubytování nyní

Cloister Inn Hotel se nachází v samém srdci Starého Města ve městě Praha, v postranní uličce téměř bez provozu jen kousek od hlavních turistických atrakcí, a nabízí prostorné pokoje s klimatizací i bezplatným Wi-Fi.

Cloister Inn Hotel nabízí ubytování v 73 prostorných klimatizovaných pokojích s možností přistýlky na vyžádání. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, satelitní televize, telefon, Wi-Fi připojení, minibar a trezor. Hotelové parkoviště je k dispozici ve dvoře.

Celodenní recepce pro všechny informace, které byste mohli potřebovat (buzení telefonem, výlety a exkurze, rezervace restaurací, přepravy, bohoslužby, šicí soupravy a další cestovní potřeby všeho druhu). Doporučujeme pouze osvědčené restaurace vysoké kvality a pověsti

Ve své vstupní hale podává Cloister Inn zdarma čaj a kávu. Zajišťována je také služba čištění a praní oděvů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Praha - Staré Město, ale kde Hotel Cloister Inn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Cloister Inn Hotel Konviktská 14 Praha - Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Cloister Inn

Hotel Cloister Inn recenze na ubytování Praha - Staré Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Cloister Inn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Cloister Inn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Cloister Inn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Cloister Inn z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1749 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Cloister Inn a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Cloister Inn je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Cloister Inn je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 183 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.