Hotel Dar Praha - Staré Město


Hotel Dar

Kožná 1024/12, Praha - Staré Město
ubytování v Praze
Foto Hotel Dar

Zcela výjimečný středověký ráz Kožné ulice a její poloha v samém středu Prahy umožňuje návštěvníkům Hotelu Dar přenést se o několik staletí zpět a poznat kouzlo staré Prahy. Hotel se nachází pouhých 50m od Staroměstkého náměstí.

Interiéry si zachovaly původní vzhled z 19. století. Nekuřácké pokoje mají výhled do středověké ulice Kožná, moderní nábytek a parketovou podlahu.

Místní restaurace se chlubí výborným jídlem a pitím podávaným v naší restauraci a je provozovaná již od roku 1870 a patří mezi nejstarší Pražské podniky. V letech 2004-2006 provedená rekonstrukce umožnila obnovit krásu původních interiérů včetně atmosféry konce 19. století.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Dar stravování

Tradiční restaurace U Špirků v Kožné ulici č. 12, se nachází 50 m jižně od Staroměstského náměstí. Tato restaurace patřila mezi nejznámější pražské podniky konce 19. a I. poloviny 20. století.

Stylová vinárna se nachází v suterénu a nabízí příjemné posezení 60 hostům. Dobový ráz, četné umělecké prvky a přístup denního světla zajímavě technicky řešeným pochozím oknem, vytváří ideální prostředí pro klidnou večeři či posezení u skleničky vína. Vinárna je stejně jako restaurace vybavena špičkovým vzduchotechnickým a klimatizačním systémem a vytápěnou podlahou.

Řekne se Praha - Staré Město, ale kde Hotel Dar hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel DAR Kožná 12 Praha - Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Dar

Hotel Dar zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Praze, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Dar

Hotel Dar recenze na ubytování Praha - Staré Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Dar kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Dar na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Dar můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Dar z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Dar

Adresa a kontakt na Hotel Dar
Kožná 1024/12
110 00 Praha - Staré Město


ev.č.1738 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Dar a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Dar je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Dar je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 89 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.