Hotel Friday Praha - Staré Město


Hotel Friday

Na příkopě 394/13, Praha - Staré Město
ubytování v Praze
Foto Hotel Friday

Hotel FRIDAY Boutique **** se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit, v srdci historického a obchodního centra Prahy - ulice Na Příkopě, jen pár kroků od známého Václavského Náměstí, Obecního domu, Prašné brány, Staroměstského Náměstí, Náměstí Republiky a atraktivního nákupního centra Palladium.

Hotel FRIDAY Boutique **** nabízí příjemné stylové ubytování na vynikajícím místě v historickém centru Prahy, pouze 100 metrů od Václavského náměstí a 300 metrů od Staroměstského náměstí. Je situován na hlavní pěší zóně v ulici Na Příkopě, jež je jednou z hlavních tepen obchodního centra Prahy. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro Vaši návštěvu Prahy, ať už přicházíte za nákupy, kulturou nebo historickými památkami. Hotel se nachází na pěší zóně, zaručuje tak klid nerušený hlukem jakéhokoli provozu. Veřejné prostory hotelu jsou vkusně zařízené, personál je milý a ochotný.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí 43 velkých, pohodlných pokojů včetně apartmánů a dva krásné pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizací, kabelovou TV, telefonem, mini-barem, Wi-Fi internetem zdarma a fénem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Friday stravování

V hotelu se nachází společenské místnost, kde si hosté mohou ZDARMA objednat kávu nebo čaj zdarma.

Popis okolí hotelu, Praha - Staré Město

Hotel Friday se nachází v srdci historického centra Prahy, jen pár kroků od známého Obecního domu, Václavského náměstí, Staroměstkého Náměstí a atraktivního nákupního centra Palladium.

Řekne se Praha - Staré Město, ale kde Hotel Friday hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Friday Na příkopě 13 Praha - Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Friday se náchazí 5m od zastávky metra - Můstek /trasa metra A, B/

Služby při ubytování

Hotel Friday Praha - Staré Město Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, obchodní centrum 20 m od hotelu, pokojová služba, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště za poplatek 25 €, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby, směnárna 2 m od hotelu, internetový koutek.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Friday poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, kongresy, business.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 50 m od hotelu, kino 100 m od hotelu, divadlo 100 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Friday

Hotel Friday zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Praze, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Friday

Hotel Friday recenze na ubytování Praha - Staré Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Friday kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Friday na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Friday můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Friday z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Friday

Adresa a kontakt na Hotel Friday
Na příkopě 394/13
110 00 Praha - Staré Město


ev.č.1699 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Friday a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Friday je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Friday je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 164 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.