Hotel Populus Praha - Žižkov


Hotel Populus

U staré cihelny 2182/11, Praha - Žižkov
ubytování v Praze
Foto Hotel Populus
Hotel Populus - rezervovat ubytování nyní

Hotel Populus v Praze 3 s kapacitou 77 pokojů a vlastním parkovištěm nabízí komfortní ubytování v klidné lokalitě.

Hotel Populus nabízí ubytování vhodné pro individuální i skupinovou klientelu. K dispozici je hotelová restaurace s posezením v hotelové zahradě. K dispozici jsou rovněž konferenční prostory s kapacitou až 200 osob - ideální pro firemní akce i soukromé oslavy.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je vybaven TV SAT, vysoušečem vlasů, trezorem, WIFI připojením, telefonem s přímou volbou a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Praha - Žižkov, ale kde Hotel Populus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: EA HOTEL POPULUS U Staré cihelny 11 Praha - Žižkov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

K hotelu se dostanete autobusem č. 133 ze stanice metra A Staroměstská nebo ze stanice metra C Nádraží Florenc, dále také autobusem č. 234 ze stanice metra A Želivského. Výstupní zastávka Malešická se nachází přímo u hotelu. Vzdálenost do centra cca 15 minut.

Služby při ubytování

Hotel Populus Praha - Žižkov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme v hotelu, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Populus nabízí: restaurace, zahrádka, lobby bar.


Fotogalerie ubytování Hotel Populus

Hotel Populus recenze na ubytování Praha - Žižkov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Populus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Populus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Populus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Populus z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1852 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Populus a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Populus je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Populus je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Farma
  Foto hotelu Hotel Farma se nachází v blízkosti města Pelhřimov, jen 10min od dálnice D1, strategicky ve středu republiky. Hotel-Restaurace-Kavárna-Tersa-Zahrada…
  hotely Pelhřimov
 • Morávka Resort
  Prožíjte neopakovatelné chvíle uprostřed malebných Beskyd v Hotelu Morávka Resort ***. Zaručeně Vás potěšíme jedinečným uměním…
  hotely Frýdek-Místek
 • Hotel Český Dvůr
  Foto hotelu Přímo uprostřed historického centra města Berouna Vás uvítá Hotel Český Dvůr, cenově výhodné ubytování v cenru…
  hotely Beroun ubytování od 450 Kč v lokalitě Křivoklátsko

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 57 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.