Hotel Sunflower Praha - Nusle


Hotel Sunflower

Oldřichova 31, Praha - Nusle
ubytování v Praze
Foto Hotel Sunflower

Hotel Sunflower Prague je ideálním výchozím bodem pro návštěvníky KONGRESOVÉHO CENTRA PRAHA a Pražských historických pamětihodností jako je VYŠEHRAD, Karlův Most, Václavské a Staroměstské Náměstí.

HOTEL SUNFLOWER PRAGUE se nachází v centru Prahy pod kulturní památkou Vyšehrad nedaleko Vltavského nábřeží. KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA leží 10 minut chůze od hotelu. Ubytování je poskytováno 1 - 4 lůžkových pokojích.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s wc, mýdlem a ručníky, TV a wifi.

Pokoje jsou jednolůžkové, dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Sunflower stravování

Snídaně formou bufetu.

Řekne se Praha - Nusle, ale kde Hotel Sunflower hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Sunflower Oldřichova 31 Praha - Nusle. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Dostanete se k nám metrem ze stanice Karlovo Náměstí a tramvají č. 7, 18, 24

Doplňující informace

Součástí hotelu je Privátní relaxační zóna, která nabízí dvě studia s kulatou vanou vybavenou perličkovou masáží, chromterapií, aromaterapií a relaxační místnost s infrasaunou.


Ceník ubytování Hotel Sunflower

Hotel Sunflower zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Praze, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Sunflower

Hotel Sunflower recenze na ubytování Praha - Nusle

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Sunflower kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Sunflower na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Sunflower můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Sunflower z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Sunflower

Adresa a kontakt na Hotel Sunflower
Oldřichova 31
128 00 Praha - Nusle


ev.č.1645 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Sunflower a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Sunflower je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Sunflower je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Purkyně
  Lázeňský dům Purkyně se nachzí přímo v historickém lázeňském centru u proslulých kolonád Vřídelní, Tržní, Zámecké a Mlýnské.…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Faust
  Foto hotelu Poloha hotelu Faust je výhodná, nachází se v blízkosti středu města Děčína u Zámeckého rybníka. Dovolujeme si…
  hotely Děčín
 • Hotel Dakol
  Foto hotelu Hotel Dakol se nachází v klidném a krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné.…
  hotely Karviná

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 136 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.