Hotel U Tří Bubnů Praha - Staré Město


Hotel U Tří Bubnů

U radnice 13/8, Praha - Staré Město
ubytování v Praze
Foto Hotel U Tří Bubnů
Hotel U Tří Bubnů - rezervovat ubytování nyní
Hotel U Tři Bubnů byl postaven v 15. století. Je tvořen dvěma sousedními budovami. Hotel se nachází v historickém centru Prahy v ulici U radnice, pouze 50 metrů od Staroměstského náměstí, naproti domu kde kdysi bydlel spisovatel Franz Kafka. Celý dům ze zapsán jako památkově chráněná budova na listině UNESCO. Pro svou polohu je velmi vyhledáván turisty z celého světa. Pouhou minutou chůze od hotelu se ocitnete na Staroměstském náměstí se starověkým Orlojem, Chrámem Sv. Mikuláše, Týnským chrámem a spoustou těch nejromantičtějších restaurací. Nedaleko od hotelu je starý Židovský hřbitov, Španělská synagoga s Židovským muzeem (2 minuty chůze) , Karlův most (5 minut chůze) , Malá Strana (15 minut chůze) , Pražský hrad (30 minut chůze) , ale i poněkud modernější Václavské náměstí (5 minut chůze) se spoustou obchodů a nákupních středisek, nočních podniků a diskoték.

Pokoje v hotelu

Hotel U Tří Bubnů nabízí svým klientům tři kategorie ubytování:
Standard
Superior
Attic/Apartment


Všechny pokoje mají stejné vybavení, liší se pouze velikostí.

Jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD HDTV s plochou obrazovkou 80 cm se satelitním příjmem (více než 80 programů) , DVD přehrávačem, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, WI – FI internetovým připojením a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou.

24 hodinová hotelová Recepce se nachází v přízemí hlavní budovy. Snídaně se podávají v jídelně od 7. 00 – 10. 30 hodin formou bufetu. Po této době slouží místnost jako společenská, s možností použití hotelového PC s tiskárnou a WI – FI internetovým připojením zdarma. V přízemí a suterénu hlavní budovy se nachází Restaurant Ambiente Brasileiro nabízející pokrmy mezinárodní kuchyně a speciality brazilské kuchyně.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11 hod.

Řekne se Praha – Staré Město, ale kde Hotel U Tří Bubnů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Residence U tří bubnů U radnice 14/10 Praha – Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel U Tří Bubnů

Hotel U Tří Bubnů recenze na ubytování Praha - Staré Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Tří Bubnů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Tří Bubnů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Tří Bubnů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Tří Bubnů z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1722 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Tří Bubnů a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Tří Bubnů je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Tří Bubnů je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Malý Pivovar
  Foto hotelu Hotel Malý Pivovar se nachází v historickém komplexu z 12. století, který leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 2400 Kč
 • Hotel Green House
  Foto hotelu Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech.…
  hotely Teplice ubytování od 650 Kč
 • Hotel Villa Regent
  Foto hotelu Hotel Villa Regent, renovovaný hotel s romantickou architekturou a rodinnou atmosférou, najdete na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních,…
  hotely Cheb ubytování od 1590 Kč v lokalitě Lázně

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 210 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.