Hotel Villa Praha - Strašnice


Hotel Villa

Okrajní 981/1, Praha - Strašnice
ubytování v Praze
Foto Hotel Villa
Hotel Villa - rezervovat ubytování nyní

Okouzlující prvorepubliková vila ve stylu ART DECO z 30. let minulého století prošla náročnou rekonstrukcí, aby sloužila k ubytování našich i zahraničních klientů. Vznikl tak půvabný Hotel VILLA, který je situován v krásné zahradě klidné vilové čtvrti téměř v centru Prahy. Poloha u stanice metra Želivského umožňuje pohodlné spojení do všech částí města.

Samozřejmostí jsou kompletní služby čtyřhvězdičkového hotelu, mimo jiné například:
- Restaurace
- Malý konferenční sál
- Parkoviště na vlastním pozemku
- Směnárna
- Prodej suvenýrů
- Zajištění vstupenek na kulturní akce
- Průvodcovské služby

Naším partnerem pro přepravu hotelových hostů je taxislužba PALÁC CAR, která poskytuje své služby na profesionální úrovni a za výhodné smluvní ceny.

Vedle veškerého komfortu, který odpovídá mezinárodním standardům pro **** hotely, splňuje Hotel VILLA nejpřísnější hygienické požadavky a pro bezpečnost svých hostů je kompletně vybaven nejmodernějším protipožárním systémem.

Přijďte a navštivte místa, kde se již několik let natáčí jeden z nejoblíbenějších seriálů televize Nova "Ordinace v růžové zahradě". Budete příjemně překvapeni!

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování ve 32 elegantních, klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny veškerým komfortem (TV-SAT, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů …)

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Villa stravování

Restaurace V Růžové zahradě, která je součástí Hotelu VILLA, poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí. V našem jídelním lístku naleznete mimo jiné i pokrmy z domácích těstovin, čerstvé zeleninové saláty či rump steaky z uruguayských býků. Dále šéfkuchař připravuje vynikající lahůdky dle sezónních surovin jako např. zvěřina, chřest, medvědí česnek aj.
Nabízíme rovněž denní nabídku, která umožňuje rychlé a cenově nenáročné stravování.

Řekne se Praha - Strašnice, ale kde Hotel Villa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Villa Okrajní 1 Praha - Strašnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Villa

Hotel Villa recenze na ubytování Praha - Strašnice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Villa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Villa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Villa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Villa z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1757 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Villa a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Villa je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Villa je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Kapitán
  Foto hotelu HOTEL NA PLÁŽI-KAPITÁN se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor.…
  hotely Chrudim
 • Allvet
  Foto hotelu Hotel Allvet jsou především kvalitní hotelové a restaurační služby v hezkém prostředí nově zrekonstruované historické budovy. Hotel…
  hotely Vyškov
 • Hotel Rudka
  Foto hotelu Hotel Rudka má k dispozici pro své návštěvníky: možnost ubytovat celkově až 26 osob 4 dvoulůžkové…
  hotely Blansko

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 136 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.