Rezidence Emmy Praha - Kunratice


Rezidence Emmy

K Zelené louce 1484/2a, Praha - Kunratice
ubytování v Praze
Foto Rezidence Emmy
Rezidence Emmy  - rezervovat ubytování nyní

Hotel se nachází v klidné části Prahy 4, v blízkosti hotelu se rozkládá rozlehlý Krčský les. Hned vedle hotelu stojí budova IKEMu (Institut klinické a experimentální medicíny), který má mimo jiné k dispozici i velké kongresové zázemí.

Svou polohou v klidné části Praha - Krč, snadnou a rychlou dostupností do centra, je ideálním místem pro realizaci obchodních cest, ale i pro ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou.

Ve všech 108 pokojích naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení, důležitého k Vašemu spokojenému pobytu. K dispozici je 5 apartma a 2 bezbariérové pokoje.

V podzemní garáži hotelu je možné využít parkovací místa pro 26 automobilů. Praní prádla, sekretářské služby (fax, e-mail) zajišťuje recepce hotelu. Zavazadla (odnos nebo úschovu zavazadel) organizuje recepce. Ubytovaní domácích mazlíčků (pes/kočka) je možné za příplatek. Možnost bezplatného připojení na Internet (WIFI) ve veřejných prostorách (restaurace, lobby bar, konferenční místnost).

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou zařízeny novým, moderním nábytkem. Devět pokojů má vestavěný malý kuchyňský kout. Dva pokoje mají vlastní kuchyňku. Hotel nedisponuje klasickými jednolůžkovými pokoji.

Všechny pokoje jsou vybaveny: SAT TV, telefon s přímou volbou, připojení k Internetu (WIFI), minibar, trezor (pouze pokoje na 6. a 7. patře; k dispozici je zdarma hotelový trezor v recepci), vlastní koupelna s vanou (pouze 7 pokojů má sprchový kout), vlastní toaleta (vždy oddělena od koupelny; pouze 7 pokojů mají společně koupelnu a toaletu).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Rezidence Emmy stravování

Návštěvníky i hotelové hosty rádi přivítáme v moderně a stylově zařízeném restaurantu, kde se podávají i snídaně. Celková kapacita restaurace je 95 míst.

Ze zadní části restaurace, kterou je možno oddělit dřevenou stěnou, je možné připravit malý salonek, vhodný zejména pro firemní obědy, setkání či kratší prezentační akce (více v sekci konference).

Řekne se Praha - Kunratice, ale kde Rezidence Emmy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: REZIDENCE EMMY K Zelené louce 2a Praha - Kunratice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 30 m
Autobusové nádraží: 7 km
Centrum: 7 km
Vlakové nádraží: 7 km
Letiště: 18 km
Metro: 1500 m

Služby při ubytování

Rezidence Emmy Praha - Kunratice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Rezidence Emmy nabízí: restaurace, zahrádka, lobby bar.


Fotogalerie ubytování Rezidence Emmy

Rezidence Emmy recenze na ubytování Praha - Kunratice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Rezidence Emmy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Rezidence Emmy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Rezidence Emmy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Rezidence Emmy z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1485 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Rezidence Emmy a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Rezidence Emmy je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Rezidence Emmy je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 107 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.