The Charles Hotel Praha


The Charles Hotel

Josefská 1, Praha
ubytování v Praze
Foto The Charles Hotel
The Charles Hotel - rezervovat ubytování nyní

Hotel Charles je malý romantický hotel v historické budově a nabízí svým klientů plné pohodlí, aniž by tato historická a romantická budova ztratila své kouzlo. Hotel Charles leží 100 metrů od Karlova mostu. Je nově rekonstruován a každý z pokojů má vlastní osobitý charakter a unikátní dekor.

Hotel Charles je romantický hotel s výhodnou polohou v samém srdci Malé Strany. Hotel Charles nabízí romantické ubytování ve 25 pokojích a 6 apartmánech, ve kterých se snoubí bohatá historie budovy s tradicí. Hotel poskytuje svým klientům pohodlné ubytování s moderním vybavením a služby na nejvyšší úrovni.

Romantický Hotel Charles je ideálně situovaný mezi Karlovým mostem a Malostranským náměstím, v blízkosti Pražského Hradu a sídla Parlamentu České Republiky. Další zajímavá místa Prahy včetně oblasti Hradčan, Chrámu svatého Mikuláše, Staroměstského náměstí, Židovského města a Petřína jsou nedaleko, jen pár minut chůze.

Díky malému počtu pokojů mužeme zaručit osobní přístup ke každému klientovi, jeho požadavkům apřáním. Ať už jedete do Prahy za účelem odpočinku či pracovní cesty, je Hotel Charles pro Vás tou nejlepší volbou.

Pokoje v hotelu

Hotel Charles nabízí ubytování ve 31 pokojích včetně 6ti romantických apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny restaurovaným barokním nábytkem, jsou zde původní stropní malby a trámy.

Všechny pokoje mají vlastní prostornou koupelnu se sprchou či vanou, WC a mají následující vybavení: Klimatizaci, Vysoušeč vlasů, Kvalitní kosmetiku, LCD televizi se satelitním příjmem, Telefon s přímou linkou, Trezor, Minibar, Zdarma set na přípravu kávy a čaje, Zdarma Wi-Fi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Praha, ale kde The Charles Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: The Charles Hotel Josefská 1 Praha. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování The Charles Hotel

The Charles Hotel recenze na ubytování Praha

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí The Charles Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat The Charles Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na The Charles Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na The Charles Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2948 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na The Charles Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě The Charles Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

The Charles Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 92 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.