Hotel Jana Přerov


Hotel Jana

Koliby 2824/2, Přerov
ubytování v okrese Přerov
Foto Hotel Jana
Hotel Jana - rezervovat ubytování nyní

Hotel Jana**** disponuje 191 lůžky a 11 přistýlkami v 93 pokoj9ch. Kongresoví hosté mohou využít dalších hotelů v blízkosti. Celkový počet lůžek ve vzdálenosti do 10 min. autem je 403. V dubnu 2010 byl celý hotel včetně pokojů pokryt technologií WiFi. U hotelu se nachází parkoviště s kapacitou 108 automobilů a 2 autobusů.

Celkově můžete využít 9 konferenčních sálů a salonků, které jsou velmi variabilní. Největší, kongresový a společenský sál s max. kapacitou 627 osob, který disponuje pódiem, konferenční technikou a demontovatelným tanečním parketem. Do každého salonku můžeme přidat dataprojektor i plátno (různé velikosti), pokud přímo v sále nejsou na pevno zabudovány. V hotelu je i několik ručních, klopových a hlavových mikrofonů, které můžeme spolu s ozvučením dodat do jakéhokoli salonku stejně jako flipcharty.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Přerov, Střední Morava, ale kde Hotel Jana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel JANA Koliby 2 Přerov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Jana Přerov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla za poplatek 250 Kč, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště za poplatek 199 Kč, volně přístupnou zahradu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu, kadeřnictví v hotelu, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 150 m od hotelu, zacvičit ve fitness 500 m od hotelu, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet 2000 m od hotelu, si dát beachvolejbal, kurt je, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala 150 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 150 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 150 m od hotelu, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici 100 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Jana poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, spa & wellness, kongresy, pobyty s dětmi, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Jana nabízí: restaurace, bar, vinárna 1500 m od hotelu, kavárna, zahrádka, lobby bar, sklípek 15000 m od hotelu, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka, dětské hřiště, jízda na koni, solárium, lázně - wellness, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Jana

Hotel Jana recenze na ubytování Přerov

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Pondělí, 29 Říjen 2012 06:23 reference od Milan Jarosch

    Na to, že se jedná o 4 hvězd. hotel, má zbytečné mínusy, které tam vůbec nemusí být. Škoda. Nesmyslně hlasitá reprodukovaná hudba v restauraci a při snídaních, kterou pouští mladý personál, pro všechny návštěvníky, se kterými jsme ve wellnessu mluvili, nepochopitelný systém zapůjčení hrubých froté osušek do wellnessu (za 100,- Kč, i když vrátnou zálohu) na celou dobu pobytu a jejich povinné sušení na pokoji návštěvníka, (nikoli nárok na novou a suchou, při další návštěvě wellnessu), přesto, že se tam přes den netopí (až po 18 hod.) a po vstupu do pokoje je cítit vlhko a pot z mokré osušky, nehledě na to, že pokoje časem "chytí" zákonitou plíseň, pokoj Comfort je bez dveří, které oddělí část vstupní, kde je koupelna s WC, skříně a botník, od vlastního pokoje a tím pádem, ležíte v posteli a připadáte si, jako byste leželi na chodbě (nemluvě o jistých aktivitách, které se v manžel. postelích provádějí a většinou nejsou tiché a "ucho za dveřmi" to má tzv. v přímém audio přenosu), ve wellnessu při sprchování zní "tropická bouře", která se vyznačuje boucháním hromů (zvuk plechu) a když ležíte pod infra zářičem (jarní louka) a slyšíte pořád dunění plechu, tak místo relaxu máte nervy v kýblu - do wellnessu totální nesmysl a architekt, který má wellness "na svědomí", byl buď hluchý nebo tam nikdy neabsolvoval např. 2 hod. pobyt, jinak by tam takovou blbost (pardon) nedal, a u vířivky chybí věšákové háčky, kam by si člověk pověsil osušku před vstupem do vířivky - položí si ji na zem, protože lehátka jsou obsazené a osuška je mokrá, protože podlaha kolem vířivky, je logicky mokrá také. V hotelu, který má 4 hvězdičky a má wellness, by měl mít klient na pokoji župan, aby mohl přímo z pokoje zamířit do wellnessu - hotel Troyer, kde jsem byl na podobném víkendu, všechny tyhle zbytečné nedostatky nemá. Nedělám Troyeru reklamu, jen posuzuji hotel se stejným počtem hvězdiček. Byli jsme s manželkou v několika hotelech se 3 hvězdičkami a wellnesem a hotel Jana, by strčily do kapsy. Jídlo, které je nabízené v menu bylo vynikající, stejně tak i výběr při snídaních bufetového stylu. V tomhle mají plus. Velké. Kdyby se "odstranily" tyhle "prohřešky", které jsem uvedl, rádi s manželkou navštivíme váš hotel opět. Ale celkový pocit z pobytu byl plusový. Přeci ještě jeden nedostatek - i přes správné heslo, jsem se nedostal na internet, prostřednictvím sítě hotelu. Stejně dopadli i ostatní návštěvníci, se kterými jsem se bavil. Nerad bych tady na hotel házel jen negativa. Ale mohl by některé věci propracovat více hlavou. Jak se říká, všechno jde, jen chtít se musí. Na shledanou. Ne sbohem.

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Jana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Jana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Jana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Jana z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2494 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Jana a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Jana je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Jana je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 85 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.