Hotel Janáček Teplice nad Bečvou


Hotel Janáček

Teplice nad Bečvou 63, Teplice nad Bečvou
ubytování v okrese Přerov
Foto Hotel Janáček

Hotel Janáček nabízí hotelové ubytování v Teplicích nad Bečvou, které představují centrum moravského regionu. Lázeňský dům Janáček poskytuje komfortní pobyt nejen během vaší dovolené, ale i osobní relaxaci v lázeňském městě Teplice nad Bečvou. Součástí lázeňského sanatoria Janáček je moderní balneoprovoz, který vám poskytne speciální lázeňské i relaxační služby.

Ať už jen projíždíte Moravskou bránou, či jedete upevnit své zdraví do lázní Teplic nad Bečvou, vždy Vás již z dálky upoutá dominantní stavba lázní lázeňské sanatorium Janáček.

Na počátku roku 2012 se do nového kabátu oblékla prostřední část Janáčku a od dubna vítá hosty v nových prostorách recepce, balneoprovozu i modernizované kavárně. Od letních měsíců je nejen k zábavě jednotlivých lázeňských hostů, ale i přátel a celých rodin z blízkého okolí uvedena do provozu bowlingová dráha.

Na podzim byl spuštěn provoz v novém rehabilitačním bazénu v jehož prostorách se nachází parní sauna a ve spolupráci s Nemocnicí Hranice a. s. byla otevřena lékárna a nová školící místnost. V kavárně a ve foyer můžete využít bezplatný přístup k internetu. Janáček je určen nejen k léčbě zdravotních obtíží, ale je otevřen i široké veřejnosti k relaxaci a odpočinku.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje mají barevné stěny, satelitní TV a zdarma dostupný Wi-Fi i kabelový internet. Výhled směřuje na řeku Bečvu i na park a ve všech pokojích najdete také chladničku. Koupelna zahrnuje sprchu a některé pokoje mají také obývací část.

Pokoje kategorie Standard jsou se starším vybavením (nábytkem), některé mají koupelnu po rekonstrukci, jiné nemají (sprcha, WC, TV, připojení k internetu zdarma). Lednice možná za příplatek. Pokoje jsou velmi pohodlné, útulné, čisté, opět s balkóny a s výhledem do lázní a parku.

Pokoje kategorie Standard plus jsou s balkóny, z jedné strany s krásným výhledem na široké okolí, město, lázně a přírodu a z druhé strany jsou pokoje směřovány do lesa, na klidnou stranu budovy. Jedná se o zcela nově vybudované pokoje v nejvyšším patře budovy, velmi příjemné a komfortně vybavené (sprcha, WC, TV, lednice, připojení k internetu zdarma).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Janáček stravování

Hotel Janáček disponuje vlastním stravovacím zařízením, jídelnou a kavárnou.

Řekne se Teplice nad Bečvou, ale kde Hotel Janáček hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Janáček Teplice nad Bečvou 63 Teplice nad Bečvou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Janáček

Hotel Janáček zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Přerov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Janáček

Hotel Janáček recenze na ubytování Teplice nad Bečvou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Janáček kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Janáček na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Janáček můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Janáček z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Janáček

Adresa a kontakt na Hotel Janáček
Teplice nad Bečvou 63
75301 Teplice nad Bečvou


ev.č.2892 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Janáček a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Janáček je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Janáček je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 131 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.