Lázně Teplice nad Bečvou


Lázně Teplice nad Bečvou

Teplice nad Bečvou 63, Teplice nad Bečvou
ubytování v okrese Přerov
Foto Lázně Teplice nad Bečvou
Lázeňský dům Slovenka ***, postavem v roce 1925 představuje ubytování v klidné části lázeňského parku, v těsné blízkosti lázeňského sanatoria Bečva, se kterým je propojen koridorem. Lázeňský dům Slovenka *** postavem ve stylu art – déco a neoempíru, byl v červnu 2008 po celkové rekonstrukci opět otevřen a hostům, nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven televizí, minibarem, telefonem a příslušenstvím. V rámci room servisu poskytu lázeňský dům nadstandardní služby jako jsou buzení, donáška snídaně na pokoj, donáška novin a služby nepřetržité recepce.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 00 hod.

Řekne se Teplice nad Bečvou, Střední Morava, ale kde Lázně Teplice nad Bečvou hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázně Teplice nad Bečvou Teplice nad Bečvou 63 Teplice nad Bečvou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Zaměření ubytování v hotelu

Lázně Teplice nad Bečvou poskytuje ubytování zaměřené zejména na spa & wellness.


Ceník ubytování Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Přerov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou recenze na ubytování Teplice nad Bečvou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Lázně Teplice nad Bečvou kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lázně Teplice nad Bečvou na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Lázně Teplice nad Bečvou můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lázně Teplice nad Bečvou z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Lázně Teplice nad Bečvou

Adresa a kontakt na Lázně Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou 63
75301 Teplice nad Bečvou


ev.č.2714 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Lázně Teplice nad Bečvou a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Lázně Teplice nad Bečvou je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Lázně Teplice nad Bečvou je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 111 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.