Ermi Hotel Jince


Ermi Hotel

Královky 197, Jince
ubytování v okrese Příbram
Foto Ermi Hotel
Ermi Hotel - rezervovat ubytování nyní

Hotel Ermi je nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem „ Slonovcem“ s výhledem na bájný vrch Plešivec.

Hotel Ermi nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality v 16 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), celková kapacita je 43 lůžek. Hotel je nekuřácký.

Hotel je ideálním místem pro teambuilding, outdoorové aktivity, pořádání fremních akcí, školení, seminářů, workshopů, ale i pro svatební hostiny, rodinné oslavy, rauty, bankety, individuální a skupinové pobyty.

Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás péčí a postaráme se o to, aby se se Váš pobyt „v ERMI" stal příjemným zážitkem. U nás můžete snadno zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat a to bez ohledu na rozmary počasí. Parkování v uzavřeném hotelovém areálu – zdarma.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV LCD, WiFi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ermi Hotel stravování

Kromě klasické nabídky máte jedinečnou možnost ochutnat speciality mezinárodní kuchyně připravované z čerstvých surovin. Nabídka naší kuchyně potěší každého návštěvníka, který si chce vychutnat skvělé jídlo v příjemném prostředí. Nechybí jídla z drůbeže, vepřového, ryb nebo různé druhy salátů.

Řekne se Jince, Střední Čechy, ale kde Ermi Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: ERMI HOTEL Královky 197 Jince. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Možnost ubytování s domácími zvířaty - (podmínkou malé, nebo střední plemeno, poplatek za noc 250, -Kč). Hotel je nekuřácký.

Služby při ubytování

Ermi Hotel Jince Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 250 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Ermi Hotel poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Ermi Hotel nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, lov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Ermi Hotel

Ermi Hotel recenze na ubytování Jince

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Ermi Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ermi Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Ermi Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ermi Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.629 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Ermi Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Ermi Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Ermi Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Panorama
  Foto hotelu Hotel Panorama se nachází nedaleko centra lázeňského města Teplice a nabízí ubytování ve 110 nově zrekonstruovaných pokojích…
  hotely Teplice
 • Hotel Černý Orel Kroměříž
  Foto hotelu Oceněný komplex pivovaru s čokoládovnou, restaurací a wellness hotelem s pivními lázněmi, saunou a masážemi. V historickém domě na historickém náměstí…
  hotely Kroměříž
 • Hotel Beseda Prague
  Foto hotelu Nový hotel našeho řetězce Michelangelo Grand Hotel ***** se příhodně nachází v historickém centru, pouze několik…
  hotely Praha