Alfa Resort Deštné v Orlických horách


Alfa Resort

Deštné v Orlických horách č.p. 78, Deštné v Orlických horách
ubytování v okrese Rychnov nad Kněžnou
Foto Alfa Resort

Hotel je postaven na okraji obce Deštné, na samotě zhruba 150 metrů od hlavní cesty, obklopen lesem ze strany jedné, ze strany druhé se pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.
Jsme připraveni nabídnout vám ty nejkvalitnější služby a vytvořit to nejlepší prostředí, potřebný prostor a profesionální zázemí jak pro vaši firemní či soukromou akci, tak pro aktivní či odpočinkovou dovolenou nebo krátký relaxační pobyt.
Celková kapacita hotelu je 105 lůžek v pokojích se sprchou, sociálním zařízením, televizí a Wifi připojením zdarma. Sedm pokojů má bezbariérový přístup. U hotelu je dostatečný počet parkovacích míst. Pro ubytované hosty je k dispozici bazén a fitness. Dbáme na vaše zdraví a proto je celý objekt nekuřácký, pro kuřáky máme kuřácký salónek. Naším přáním je, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně.
Výhodná poloha hotelu i jeho okolí společně s kapacitou školicích prostor – sálu, dvou salónků a restaurace umožňují celoroční pořádání firemních i společenských akcí, seminářů, školení, teambuildingových aktivit, firemních jednání, banketů či výstav. Hotel má standardní technické konferenční vybavení a v celém objektu bezplatný přístup k internetu WiFi.

Pokoje v hotelu

14 dvoulůžkových pokojů, 5 třílůžkových pokojů, 1 čtyřlůžkový pokoj, 9 studií

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Alfa Resort stravování

Orlické hory jsou jedním z regionů, kde najdete nejlepší podmínky a možnosti jak si vychutnat čerstvé potravinářské produkty místních farmářů a výrobců i tradiční recepty, patřící do regionálního kulinárního dědictví. V naší restauraci se snažíme vybrat a využít to nejlepší, co region nabízí, abyste si krásu Orlických hor vychutnali opravdu všemi smysly. Samozřejmostí u našich gastronomických služeb je profesionální a přátelský servis.
Našim hostům nabízíme možnost polopenze. Restaurace je otevřena každý den 8 – 23hod. , snídaně podáváme formou bufetu 8 – 10hod. Po domluvě se však přizpůsobíme vašim časovým požadavkům. Na vaše přání připravíme jakýkoli typ občerstvení od malých coffee breaků až po svatební hostinu, z tradičních i bioproduktů.
Můžete si objednat z široké nabídky nápojů nealkoholických i alkoholických, ale také koktejly, výbornou kávu i jedinečný Babiččin čaj.

Řekne se Deštné v Orlických horách, Orlické hory, ale kde Alfa Resort hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Alfa Resort Deštné v Orlických horách č. p. 78 Deštné v Orlických horách. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Alfa Resort

Alfa Resort recenze na ubytování Deštné v Orlických horách

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Alfa Resort kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Alfa Resort na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Alfa Resort můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Alfa Resort z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Alfa Resort

Adresa a kontakt na Alfa Resort
Deštné v Orlických horách č.p. 78
51791 Deštné v Orlických horách


ev.č.2613 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Alfa Resort a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Alfa Resort je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Alfa Resort je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 89 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.