Apartmány Barto21 Bartošovice v Orlických horách


Apartmány Barto21

21, Bartošovice v Orlických horách
ubytování v okrese Rychnov nad Kněžnou
Foto Apartmány Barto21
Apartmány Barto21 - rezervovat ubytování nyní

Apartmány Barto 21 - nabízíme ubytování v pěti samostatných apartmánech. Pro ubytované máme k dispozici společenskou místnost vybavenou mimo jiné i vinotékou. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce, tak i pro zájmové skupiny jako jsou cyklisti, lyžaři, jazykové kurzy, školení, firemní akce a podobně.

Okolí nabízí spoustu sportovních a turistických aktivit pro každé roční období. Lyžaři mohou využít sjezdovku o délce 400 m, která je pouhých 100 m od apartmánů, či vyzkoušet lyžování v nedalekém Skiareálu Říčky. V zimním slunečném počasí na vás čekají upravené běžecké tratě, od jara až do podzimu jsou Orlické hory vhodné pro cykloturistiku.

Pokoje v hotelu

Každý apartmán má vlastní kuchyňku, která je vybavena lednicí, indukční deskou se dvěma plotýnkami, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou s grilem, varnou konvicí a kuchyňským nádobím. Internet, WC na pokoji, lednička, TV SAT, LCD televize.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 17:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmány Barto21 stravování

Snídaně

Popis okolí hotelu, Bartošovice v Orlických horách a Orlické hory

Pro turisty je zde spousta zajímavých míst. Nedaleko se nachází nejpůvabnější část Divoké Orlice - Zemská brána. V nedalekém Neratově můžete navštívit nově zrekonstruovaný barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie. Příznivce vojenských památek bude určitě zajímat pevnost Hanička, která leží nad Bartošovicemi. V nedalekém Kunvaldu můžete navštívit Domek na Sboru, poslední místo pobytu Jana Amose Komenského před jeho odchodem do exilu. V Pastvinách, vzdálených 8 km, je přehradní nádrž. Bartošovice v Orlických horách jsou vhodným výchozím bodem pro Vaše turistické výšlapy.

Řekne se Bartošovice v Orlických horách, Orlické hory, ale kde Apartmány Barto21 hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Barto21 č.p. 21 Bartošovice v Orlických horách. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Apartmány Barto21

Apartmány Barto21 recenze na ubytování Bartošovice v Orlických horách

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Apartmány Barto21 kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Barto21 na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Apartmány Barto21 můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Barto21 z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2887 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Apartmány Barto21 a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Apartmány Barto21 je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Apartmány Barto21 je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 63 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.