Hotel Krajka Vamberk


Hotel Krajka Vamberk

Husovo náměstí 7, Vamberk
ubytování v okrese Rychnov nad Kněžnou
Foto Hotel Krajka Vamberk
Hotel Krajka Vamberk - rezervovat ubytování nyní

Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob včetně přistýlek. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Hotel nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob včetně přistýlek. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii. Dále je k dispozici útulný salonek pro 40 osob, na který navazuje venkovní terasa. Pro letní párty nabízíme stylové grilování.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí 12 pokojů. V přízemí objektu se nachází - 1× apartmán s příslušenstvím, 1× novomanželský apartmán s kuchyňkou a masážní vanou pro 2 osoby, v prvním patře 4 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj s kuchyňkou, ve druhém patře rovněž 4 dvoulůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj s kuchyňkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Vamberk, Orlické hory, ale kde Hotel Krajka Vamberk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Krajka Vamberk Husovo náměstí 7 Vamberk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Krajka Vamberk Vamberk Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, internetový koutek.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Krajka Vamberk poskytuje ubytování zaměřené zejména na spa & wellness, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Krajka Vamberk nabízí: restaurace, bar, zahrádka.


Fotogalerie ubytování Hotel Krajka Vamberk

Hotel Krajka Vamberk recenze na ubytování Vamberk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Krajka Vamberk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Krajka Vamberk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Krajka Vamberk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Krajka Vamberk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2473 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Krajka Vamberk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Krajka Vamberk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Krajka Vamberk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 56 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.