Hotel Slavie Potštejn


Hotel Slavie Potštejn

Foto Hotel Slavie Potštejn
Hotel Slavie Potštejn  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Slávie se nachází v městysu Potštejn a nabízí ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích. Potštejn se nachází v podhůří Orlických hor, známé díky zřícenině hradu Potštejn. Dvoupodlažní objekt hotelu Slavie byl postaven Karlem Hostinským. Tato budova nahradila budovu zájezdního hostince, o které jsou zmínky již z roku 1766. Hotel nabízí ubytování v 10 dvou ža čtyřlůžkových pokojích vybacených WC a sprchou. Celková kapacita hotelu je 45 lůžek. K hotelu patří také parkoviště přímo před vchodem. V hotelu je možné restaurace, která nabízí jak klasickou českou, ale i mezinárodní kuchyni.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Slavie Potštejn stravování

V hotelu Slávie Potštejn se nachází restaurace, s kapacitou 50-ti míst. Restaurace nabízí pestrý sortiment minutek i řadu místních specialit. Pravidelně se zde pořádají vepřové a zvěřinové hody.

Popis okolí hotelu, Potštejn

V okolí hotelu Slávie se nachází již zmiňovaný hrad Potštejn, respektive jeho zřícenina. Mezi další perly okolí patří určitě hrad Litice, zámek Opočno, Častolovice a nezaměnitelná krása přírody Orlických hor.

Řekne se Potštejn, ale kde Hotel Slavie Potštejn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Slávie Ústecká 18 Potštejn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Rychnov nad Kněžnou 11 km, Vamberk 5km

Služby při ubytování

Hotel Slavie Potštejn Potštejn Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, internet.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 400 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Slavie Potštejn poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, kongresy, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Slavie Potštejn nabízí: restaurace.


Fotogalerie ubytování Hotel Slavie Potštejn

Hotel Slavie Potštejn recenze na ubytování Potštejn

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Slavie Potštejn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Slavie Potštejn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Slavie Potštejn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Slavie Potštejn z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1373 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Slavie Potštejn a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Slavie Potštejn je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Slavie Potštejn je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 159 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.