Hotel Hvězda Harrachov


Hotel Hvězda Harrachov

Foto Hotel Hvězda Harrachov

Hotel Hvězda se nachází přímo v centru Harrachova vedle městského úřadu. I přesto budete obklopeni nádhernou přírodní scenérií, neboť přímo za Hvězdou se nachází rozlehlá louka a svěží les. Blízké i vzdálenější okolí navíc umožňuje bohaté sportovní vyžití po celý rok.

Hvězda se nachází přímo v centru Harrachova vedle městského úřadu. I přesto budete obklopeni nádhernou přírodní scenérií, neboť přímo za Hvězdou se nachází rozlehlá louka a svěží les. Blízké i vzdálenější okolí navíc umožňuje bohaté sportovní vyžití po celý rok.

K dispozici je také sauna. V letních měsících navíc můžete využívat posezení na terase s možností venkovního grilování.

Pokoje v hotelu

Apartmány Hvězda nabízejí kromě útulného zařízení také kuchyňskou linku vybavenou sporákem, lednicí, mikr. troubou, koupelnu a WC. Samozřejmostí je TV/SAT.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Hvězda Harrachov stravování

V letních měsících hosté mohou využívat posezení na terase s možností venkovního grilování.
V okolí se nachází několik restaurací, které hostlm nabídkou kvalitní českou kuchyni, místní speciality či mezinárodní kuchyni.
Hosté mají možnost si vařit ve vybavených kuchyňkách se sporákem, lednicí a mikrovlnout troubou.

Popis okolí hotelu, Harrachov a Krkonoše

Ve vzdálenosti 80 metrů od Hvězdy se nachází první lyžařský vlek a zhruba o 200 metrů dál je pro všechny nadšené i náruživé lyžaře připraven Skiareál Čertova Hora.
Ti, kteří holdují spíše běhu na lyžích a pohybu krásnou přírodou, mají k dispozici udržovanou lyžařskou magistrálu kolem Harrachova o celkové délce 350 kilometrů. Letní sezóna pak nabízí překrásné vycházkové tratě a milovníci turistiky na kolech si mohou užít vyznačené cyklotrasy.

Řekne se Harrachov, Krkonoše, ale kde Hotel Hvězda Harrachov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hvězda Harrachov Harrachov 148 Harrachov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Hvězda je snadno dostupný vlastním automobilem, který hosté mohou parkovat přímo na soukromém parkovišiti hotelu.

Doplňující informace

Přímo v objektu harrachovské sklárny je historická brusírna skla a malý pivovar. Vedle sklárny je novogotická kaple sv. Alžběty se skleněným zvonkem. Ve zdejší sklárě jej odlil r. 1916 Julius Klinger. Zvonek je 50 cm vysoký a váží 10 kg. Nad svým portálem nese znak rodu Harrachovců - tři paví pera. Uvnitř kaple je umístěn oltář z benátských zrcadel. Denně přístupná.
Mezi zajímavosti Harrachova se též právem řadí ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem, která byla vyhlášena národní technickou památkou. Tato železnice byla v minulosti důležitým spojem mezi Českou republikou a Polskem a během 2. světové války i důležitou trasou do Berlína. V současné době je tato trať díky celkovému úpadku železniční dopravy využívána převážně pro turistické účely a pro osobní dopravu do Harrachova.


Ceník ubytování Hotel Hvězda Harrachov

Hotel Hvězda Harrachov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Semily, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Hvězda Harrachov

Hotel Hvězda Harrachov recenze na ubytování Harrachov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Hvězda Harrachov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Hvězda Harrachov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Hvězda Harrachov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Hvězda Harrachov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Hvězda Harrachov

Adresa a kontakt na Hotel Hvězda Harrachov
148
51246 Harrachov


ev.č.3045 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Hvězda Harrachov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Hvězda Harrachov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Hvězda Harrachov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 49 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.