Hotel Idol Vítkovice


Hotel Idol

Dolní Mísečky 322, Vítkovice
ubytování v okrese Semily
Foto Hotel Idol

Wellness hotel IDOL se nachází v Krkonoších nedaleko Špindlerova Mlýna. K dipozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje, a také rodinné apartmány. Jak už název napovídá, tak je tu pro vás připravena široká škála wellness služeb od masáží až po infra saunu. Odpočinek najdete i za branami hotelu. Malebná příroda láká k procházkám i delším výletům. Krkonošský národní park vám umožní vidět jedinečnou faunu i flóru. Po celý rok zde naleznete mnoho aktivit k trávení volného času.

Pokoje v hotelu

Ubytovat se můžete v 16 pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje, rodinné a dvou ložnicové apartmá. Všechny pokoje disponují vlastní sociálním zařízením se sprchou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Idol stravování

Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel i nápojů.

Popis okolí hotelu, Vítkovice a Krkonoše

V samotném hotelu můžete dopřát wellness služby. Relaxovat můžete při masážích, v infra sauně nebo při solné inhalaci. Okolní krajina vybízí k výletům. Vydat se můžete pěšky i na kole po značených stezkách, které vás vždy dovedou na zajímavé místo v unikátní přírodě Krkonošského národního parku a jeho bezprostředního okolí.

V zimě ožívají okolní lyžařské areály, které mohou nabídnout množství sjezdových tratí různých délek a obtížností. Na své si přijdou zkušení lyžaři i úplní začátečníci, kteří jistě ocení i možnosti místních lyžařských a snowboardových škol. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány desítky kilometrů běžkařských tras, po kterých se můžete dostat až do Poslka.

Řekne se Vítkovice, Krkonoše, ale kde Hotel Idol hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness Hotel Idol Dolní Misecky 322 Vítkovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zaparkovat je možné přímo u hotelu.

Doplňující informace

V restauraci a prostoru recepce je zdarma dostupné bezdrátové internetové připojení.


Ceník ubytování Hotel Idol

Hotel Idol zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Semily, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Idol

Hotel Idol recenze na ubytování Vítkovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Idol kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Idol na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Idol můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Idol z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Idol

Adresa a kontakt na Hotel Idol
Dolní Mísečky 322
512 38 Vítkovice


ev.č.2295 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Idol a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Idol je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Idol je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 314 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.