Hotel Karel IV. Turnov


Hotel Karel IV.

Žižkova 501, Turnov
ubytování v okrese Semily
Foto Hotel Karel IV.
Hotel Karel IV. - rezervovat ubytování nyní

Na pomezí Ještědsko-kozákovského hřbetu a CHKO Český ráj leží město Turnov, v jehož poklidné vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého parku se nachází náš Hotel Karel IV.

Hotel Karel IV. má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti.

Hoteloví hosté mají k dispozici uzavřené parkoviště a kolárnu, uzavřenou zahradu s bazénem 10×5 m, dětské brouzdaliště 3×2 m, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a hřiště s basketbalovým košem. V našem hotelu je možno také pořádat různá podniková školení, konference, oslavy výročí nebo jazykové kurzy.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování v pokojích pro 1 - 2 osoby, v apartmánu pro 2 osoby a suitu pro 3 - 4 osoby, v jehož ceně je zahrnuta i snídaně formou bufetu. Levnější jedno- a dvoulůžkové pokoje se společný sociálním zařízením naleznou návštěvníci v našem hostelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Karel IV. stravování

Součástí hotelu je restaurace, vhodná pro různá podniková školení, konference, oslavy výročí, jazykové kurzy.

Popis okolí hotelu, Turnov a Český ráj

Turnov samotný je centrem jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky - Českého ráje - a má výhodnou polohu jako výchozí bod pro výlety do blízkého okolí.
Velké množství přírodních rarit: Hruboskalsko, Skalní město, zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, hrady Kost, Valdštejn, zříceniny Trosky, Frýdštejn, Zbirohy a mnohé další dávají možnost bohatého kulturního i turistického vyžití.

Naproti hotelu je Vám k dispozici třípatrový Bowling & Billiard Club - 4 bowlingové dráhy v prvních dvou patrech, 11 kulečníkových stolů a celkem 250 míst k sezení.

Řekne se Turnov, Český ráj, ale kde Hotel Karel IV. hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Karel IV Žižkova 501 Turnov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 200 m
Vlakové nádraží: 2000 m

Doplňující informace

Příplatek za pokoj s balkonem 100, - Kč.

Služby při ubytování

Hotel Karel IV. Turnov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, informační služba, bezbariérový přístup, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Karel IV. poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, kongresy, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Karel IV. nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Hotel Karel IV.

Hotel Karel IV. recenze na ubytování Turnov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Karel IV. kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Karel IV. na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Karel IV. můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Karel IV. z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2210 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Karel IV. a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Karel IV. je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Karel IV. je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Savoia Residence
  Foto hotelu Savoia Residence se nachází pouhých 25 minut od centra Prahy a přesto v malebné přírodě a v centru obce…
  hotely Praha východ ubytování od 1000 Kč
 • Hotel Arbes
  Foto hotelu Hotel Arbes je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů, Smíchova…
  hotely Praha ubytování od 1400 €
 • Hotel Koruna
  Foto hotelu Hotel Koruna se nachází v centru města cca 5 minut chůze od náměstí Míru. V blízkém okolí se…
  hotely Šumperk ubytování od 450 Kč

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 78 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.