Hotel Šedý Vlk Harrachov


Hotel Šedý Vlk

Harrachov 151, Harrachov
ubytování v okrese Semily
Foto Hotel Šedý Vlk
Hotel Šedý Vlk - rezervovat ubytování nyní

Hotel Šedý Vlk nabízí ubytování pro jednotlivce, firemní akce a skupiny. Restaurace hotelu Šedý vlk nabízí snídaně formou švédských stolů, za příplatek pak polopenzi, plnou penzi. Při špatném počasí nebo po dnu plném sportu můžete relaxovat v našem bazénu.

Hotel Šedý vlk má u restaurace venkovní terasu, která sousedí s dětským hřišťátkem a pískovištěm. V hotelu je vybavený dětský koutek. Při ubytování se stravou servírujeme polévku, dále máte vždy den předem na výběr ze 4 různých jídel a salátový bufet dle vlastního výběru. Nabízíme také dětské porce za sníženou cenu. Další možnost je ubytování bez stravy a stravování podle vlastního výběru jídla i času.

Přímo v hotelu Šedý vlk najdete minitělocvičnu se stolním tenisem, kulečník, billiard, saunu, krytý bazén a nově vybudované solárium Ergoline Classic 500. V hotelu je možnost využít možnosti zahrát si ping-pong, pobavit se s rodinou nebo přáteli hrou billiardu a kulečníku nebo navštívit náš příjemný hotelový bar.

V hotelu je WiFi a to ve společenské části hotelu.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem a některé pokoje mají vlastní malou terasu s výhledem na okolí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Šedý Vlk stravování

Hotel Šedý vlk je známý svojí výtečnou českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí klasické formy stravování pro hotelové hosty.

Snídaně jsou formou švédských stolů s bohatou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře si pak hosté vybírají den předem z nabídky čtyř jídel.

Každé takové jídlo obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod a navíc saláty a zákusky formou bufetu.

Popis okolí hotelu, Harrachov a Krkonoše

Harrachov se nachází v západních Krkonoších na rozhraní Jizerských hor a údolí řeky Mumlavy, pod Čertovou horou a patří mezi naše významná horská letoviska. Území města Harrachov sousedí s Polskem, se kterým je přímo spojen silniční komunikací. Od roku 1989 se zde velmi rozvinul turistický ruch, Harrachov od té doby vzkvétá a neustále rozšiřuje možnosti pro aktivní trávení volného času. Najdete zde mnoho příležitostí k odpočinku, sportu a relaxaci.

Řekne se Harrachov, Krkonoše, ale kde Hotel Šedý Vlk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Šedý Vlk Harrachov 151 Harrachov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk recenze na ubytování Harrachov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Šedý Vlk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Šedý Vlk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Šedý Vlk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Šedý Vlk z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2932 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Šedý Vlk a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Šedý Vlk je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Šedý Vlk je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Arbes
  Foto hotelu Hotel Arbes je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů, Smíchova…
  hotely Praha
 • Hotel City Ostrava
  Foto hotelu Pěkně vybavený tříhvězdičkový hotel 5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek,…
  hotely Ostrava
 • Hotel Absolutum
  Foto hotelu Absolutum Boutique Hotel je nově zrekonstruovaný hotel v Praze 7 se stylovou restaurací Salut Restaurant, moderním…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 149 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.