Hotel Pod sedlem Loučná nad Desnou


Hotel Pod sedlem

Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou
ubytování v okrese Šumperk
Foto Hotel Pod sedlem

Objekt je situován při hlavní silnici Šumperk-Jeseník ve vesničce Kouty nad Desnou, těsně před soupáním na Červenohorské sedlo. K vlastnímu hotelu je přiřazen rovněž kemping a veřejné tábořiště, nacházející se v prostoru zahrady hotelu podél toku řeky Hučivé Desné.

Budova turistického hotel Pod sedlem stojí v těsné blízkosti soutoku řek Hučivá a Divoká Desná. Je výchozím a cílovým místem turistických, cykloturistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. Kapacita hotelu je 33 stálých lůžek ve standardně vybavených pokojích s umyvadly. WC a sprchy v rekonstruovaných koupelnách jsou umístěny na poschodí. Parkovací místa pro ubytované na uzavřeném dvoře. Dvě parkoviště před objektem, neboť hotel zajišťuje i stravování skupin, např. exkurze na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně, popř. stravování při hromadných turistických a sportovních akcích v dané oblasti Celodenní stravování zajišťuje restaurace hotelu. Kvalita hotelové kuchyně je v okolí vyhlášená. Gastronomicky je zaměřené na tzv. jídla domácí kuchyně. V sezónních obdobích je v provozu vinárna, zajišťující doplňkové stravování.

.

Pokoje v hotelu

Hotel disponuje celkem devíti 2-lůžkovými pokoji, jedním 3 -lůžkovým pokojem. Tyto jsou s umyvadly, standardně vybavené. Zvláštností jsou tři 4-lůžkové pokoje, z nichž jeden - prostřední - je vstupní a dva po stranách. Tyto jsou rovněž vybaveny umyvadly a slouží přervážně pro skupiny turistů. Hotelovým hostům je k dispozici bezplatně WI FI

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Pod sedlem stravování

Kuchyně je gastronomicky zaměřena na tzv. jídla domácí kuchyně. Hostům je předložen denní jídelní lístek, stálý jídelní lístek, zvláště jsou uváděny tipy na určitý den, jídla vlastní kalkulace, netradiční předkrmy a moučníky. Snídaně jsou servírovány dle výběru za snídaňových lístků.

Popis okolí hotelu, Loučná nad Desnou a Jeseníky

Po zprovoznění moderního lyžařského střediska Přemyslov a zvláště pak lyžařského areálu Kouty (největšího a nejmodernějšího centra na Moravě s celkovou plochou sjezdovek 25 ha) se Kouty nad Desnou staly opravdovým srdcem lyžování. Veřejnosti i nadále slouží další místní lyžařské vleky s možností denního i nočního lyžování a umělým zasněžováním, snadná dostupnost lyžařského areálu na Červenohorském sedle je zajištěna kyvadlovou dopravou. Zastávky autobusů pro střediska ČHS /8km/ a Přemyslov /5km/ před hotelem. Areál Kouty je od hotelu vzdálen pouhých 250m. Na zavolání je doprava zajištěna bezplatně tzv. vláčkem. Lyžařské středisko Kareš je vzdáleno 200m, Šindelná 1,5 km, Oáza 2,5 km.

Kouty nad Desnou jsou výchozí i cílové místo turistických a cyklistických tras oblasti Hrubého Jeseníku. V okolí se nachází opravdu spousta nádherných cyklistických tras téměř všech stupňů obtížnosti. Populární je například přejezd hřebene Hrubého Jeseníku, ale i mnohé jiné. Preferujete romantickou jízdu po hřebeni nebo snad silniční cyklistiku po cestách vinoucích se táhlými údolími? Žádný problém.

Řekne se Loučná nad Desnou, Jeseníky, ale kde Hotel Pod sedlem hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Turistický retrohotel Pod sedlem Kouty nad Desnou 131 Loučná nad Desnou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Vlakové nádraží je od hotelu vzdáleno 100m, zastávky autobusových linek před hotelem.

Doplňující informace

Veřejné tábořiště a camping "Pod sedlem" je součástí areálu hotelu "Pod sedlem"v Koutech nad Desnou - srdci Hrubého Jeseníku. Tábořiště je situováno podél toku řeky Hučivá Desná, v těsné blízkosti jejího soutoku s Divokou Desnou. Jedná se o ubytovací zařízení pro nenáročné. Hosté campu mohou bezplatně využívat sociální zařízení, tzn. WC, umyvárnu S +T voda, oddělené sprchové kouty M + Ž hotelu od sedlem. V campu je dětské hřiště, otevřené ohniště s možností posezení u táboráku a grilování, ruské kuželky, minikuželník na terase a nafukovací bazén, sloužící k osvěžení. Celodenní stravování zajišťuje restautace hotelu, neboť camp nedisponuje kuchyňkou.

Ceník služeb: cena za osobu: dospělý 50Kč dítě 6-15 let 20Kč

rekreační poplatek: dospělý/N 15Kč

cena za stan: 30Kč

osobní automobil: 30Kč

motocykl: 20Kč

obytný přívěs: 50Kč

obytné auto: 70Kč

elektrická přípojka: 60Kč

cena za psa: 20Kč

cena za osobu" dospělý 50Kč dítě 6-15 let 20Kč

Služby při ubytování

Hotel Pod sedlem Loučná nad Desnou Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, půjčovna dvd v hotelu, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, procvičit horolezectví, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Pod sedlem poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Pod sedlem nabízí: restaurace, bar, vinárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, rybolov.


Ceník ubytování Hotel Pod sedlem

Hotel Pod sedlem zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Šumperk, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Pod sedlem

Hotel Pod sedlem recenze na ubytování Loučná nad Desnou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Pod sedlem kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Pod sedlem na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Pod sedlem můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Pod sedlem z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Pod sedlem

Adresa a kontakt na Hotel Pod sedlem
Kouty nad Desnou
78811 Loučná nad Desnou


ev.č.2550 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Pod sedlem a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Pod sedlem je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Pod sedlem je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 60 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.