Hotel Dvořák Tábor


Hotel Dvořák Tábor

Hradební 3037, Tábor
ubytování v okrese Tábor
Foto Hotel Dvořák Tábor

Hotel Dvořák Tábor se nachází v historickém centru města Tábor, v blízkosti Žižkova náměstí. Hotel vznikl v roce 2004 velmi zajímavou rekonstrukcí historické budovy táborského pivovaru, přímo sousedícího se zbytky hradu Kotnov ze 14. století.

Hotel Dvořák Tábor disponuje 72 pokoji v členění od klasických dvoulůžkových pokojů až po luxusní apartmá. Hotel bude vybaven kongresovými prostory s kapacitou až 600 os. Hlavní sál s kapacitou 380 míst s možností dělení na 3 menší sály. Dále samostatné salonky s kapacitou 10 - 80 míst. Parkování na hotelovém nádvoří nebo v hotelové podzemní garáži. Bohatá wellness nabídka pro Vaše tělo a mysl. Hotel nabízí nově zrekonstruované RELAX centrum s vnitřním bazénem s protiproudem, vířivkou, saunou, bohatou nabídkou masáží - klasických i speciálních, kosmetikou, manikúrou a kadeřnickým salónem. Hotel nabízí také jediné originální BBB Pivní lázně s unikátními procedurami, které dokonale uvolní vaše tělo i mysl!

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem s přímou volbou, trezorem, ledničkou, prostornou koupelnou s vanou a fénem, pevným připojením k internetu ZDARMA. Síťové kabely jsou k zapůjčení v recepci. Pro Vaše děti jsou připraveny dětské postýlky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Dvořák Tábor stravování

Ke stravování jsou hostům k dispozici stylová podzemní restaurace "La Cave" se špičkovou gastronomií. Nabídka je zaměřena na lokální kuchyni v moderním pojetí. Lehké občerstvení je nabízeno v lobby baru a za příjemného počasí je možno posedět na letní terase s grilováním umístěné na nádvoří před hotelem. Snídaně je podávána hotelovým hostům formou švédského stolu.

Řekne se Tábor, ale kde Hotel Dvořák Tábor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Congress & Wellness HOTEL DVOŘÁK TÁBOR Hradební 3037 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Cena zahrnuje snídani, městský poplatek, parkovné na hotelovém nádvoří a DPH.

Služby při ubytování

Hotel Dvořák Tábor Tábor Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 600 osob, přednáškový sál, výtah, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 100 Kč, internet na pokoji, recepce 24 hodin, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, sekretářské služby, směnárna v hotelu, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Dvořák Tábor poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Dvořák Tábor nabízí: restaurace, bar, zahrádka, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, pára, whirlpool, masáže.


Ceník ubytování Hotel Dvořák Tábor

Hotel Dvořák Tábor zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Tábor, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Dvořák Tábor

Hotel Dvořák Tábor recenze na ubytování Tábor

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Dvořák Tábor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Dvořák Tábor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Dvořák Tábor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Dvořák Tábor z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Dvořák Tábor

Adresa a kontakt na Hotel Dvořák Tábor
Hradební 3037
390 01 Tábor


ev.č.2126 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Dvořák Tábor a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Dvořák Tábor je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Dvořák Tábor je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Prajer
  Foto hotelu Tříhvězdičkový Hotel Prajer najdete ve známém jihočeském městě Vodňany. Nabízíme vám pohodlné ubytování v malebném Jihočeském městečku…
  hotely Strakonice
 • VV hotel
  Foto hotelu VV HOTEL garni Vám nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Každý…
  hotely Brno
 • Hotel Plešivec
  Foto hotelu Přímo na vrcholu čedičového kopce Plešivec, který měří 1208 m, trůní horský hotel, ve kterém jsou pro…
  hotely Karlovy Vary